Як переробити стіл. стіл старовинний переробити.

Як важко іноді знайти серед безлічі рецептів той, який так потрібен. У цьому вам допоможе ... стіл . Він може «зберігати» рецепти ваших улюблених страв і одночасно служити оригінальним оформленням інтер'єру. Сім'я із задоволенням збереться за таким стіл ом.
Вам знадобиться
  • мелкозернистая наждачний папір, аерозольний акриловий лак, акрилові фарби, палітра, аерозольна золота фарба, губка, роздруковані на принтері рецепти різних страв, розчинна кава, запальничка, клей ПВА, кисть.
Інструкція
1
Ніжки стіл а і стіл ешніцу обробіть наждачним папером, в цьому випадку фарба покриє поверхню набагато краще.
2
Фарбу червоно-коричневого та чорного кольорів змішайте на палітрі. Не доводьте до того, щоб фарба придбала єдиний колір. Нехай вона буде змішана нерівномірно. Нанесіть на одну сторону стіл ешніци за допомогою губки фарбу так, щоб були помітні смуги фарби. Мазки робіть широкі. На іншу сторону наносите фарбу, ледь торкаючись поверхні стіл ешніци, щоб «читалася» фактура губки. Окрасьте ніжки стіл а.
3
Рецепти, які роздрукували на лазерному принтері, нерівно обірвемо з усіх боків. Але робіть це так, щоб самі тексти не були ушкоджені. Ці обірвані краї злегка обпалити за допомогою запальнички.
4
Визначте на стіл ешніце місце, де буде розташовуватися малюнок-обманка, що не обклеювати це місце рецептами. Занурте один з аркушів у воду і відразу вийміть, щоб папір краще розподілилася на поверхні. Наклейте за допомогою клею ПВА. Розгладжуючи папір рукою, видаліть надлишки клею з-під неї. Ті самі дії виробляєте з кожним рецептом.
5
Заваріть каву міцніше. Умочуйте в нього пензлик і наносите розчин на рецепти. Папір придбає приємний золотистий відтінок. Щоб краї шматків паперу стали темніше, нанесіть на них розчин повторно. Дайте висохнути.
6
На місці, залишеному для малюнка-обманки, намалюйте блюдечко. Для цього зробіть з аркуша паперу трафарет. Накладіть трафарет і губкою нанесіть фарбу кольору слонової кістки. Зобразіть поруч з блюдцем палички кориці, прорисуйте краю більш темною фарбою. Чорною фарбою зробіть тіні.
7
У блюдця прорисуйте дно, відблиски, каемку, тінь. На блюдце намалюйте ще одну паличку кориці і часточку яблука.
8
Після того як висохне фарба, нанесіть невелику кількість золотої фарби. Готову поверхню стіл ешніци і ніжок покрийте аерозольним акриловим лаком.
Зверніть увагу
Працювати буде зручніше, якщо ви розберете стіл перед початком його реставрації.
Корисна порада
Для малюнка-обманки підійде будь-який інший сюжет. Пофантазуйте. Експериментуйте з кольором. Можна кілька шматків з рецептами розташувати на ніжках стола.