Як прив'язувати рибальські гачки.

Як прив'язувати рибальські гачки ? І початківці рибалки, і майстри рибної ловлі не раз задавалися цим питанням, коли видобуток буквально відпливала з рук тільки через те, що гачок був недостатньо закріплений. Прочитавши цю інструкцію, ви зможете без праці самостійно прив'язувати рибальські гачки .
Інструкція
1
Скористайтеся простим спіральним вузлом без стопорной петлі, зав'язуємо за допомогою звичайної швейної голки. У вушко голки протягують волосінь і прив'язуйте гачок.
2
Використовуйте вузли, перевірені на практиці - такі, як один з представлених на малюнку.
3
Не бажаєте витрачати час на вивчення складних малюнків застосування вузлів - тоді використовуйте один з найпростіших в застосуванні вузлів під назвою «Паломар».
4
Не використовуйте плетену волосінь («плетінку»). Вона не підійде для даного вузла, тому що поверхня плетінки з нерівностями, які не дозволять вузлу затягнутися. Даний вузол досить легко і зручно в'язати, він з більшою ймовірністю збереже міцність волосіні. Також таким вузлом зручно прив'язувати блешню до волосіні, тим більше що його використовують і самі виробники риболовних снастей. Недолік вузла «Паломар» полягає в тому, що його неможливо використовувати для волосіні великої товщини.
5
Для виготовлення вузла візьміть волосінь, складіть її навпіл. В колечко гачка проведіть отриману петлю. Прив'яжіть до колечка гачка складену навпіл лісочку за допомогою звичайного вузла. Кінець петлі накиньте на цівку, візьміть однією рукою гачок, а другий - кінці волосіні і зробіть вузол. Прив'язаний таким вузлом гачок буде надійно утримувати здобич.
6
Якщо гачок з вушком або лопаткою, використовуйте вузол «повідець». Він надійно збереже лісочку і не завдасть шкоди її міцності. Якщо колечко у гака відігнуте, тоді зробіть через нього просту проводку волосіні. Після проведіть волосінь до вигину і поверніть її до колечка, зробіть петлю. Кінцем волосіні обмотайте гачок в 5-10 витків. Тепер волосінь потрібно потягнути з обох сторін - надійний вузол зав'язаний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MPay_QQ0YVY
Корисна порада
З часом вивчені прийоми зав'язування вузлів будуть відтворюватися автоматично, як би самі собою, завдяки так званій м'язової (тактильної) пам'яті.