Як зменшити витрату води.

Всім відомо, що запаси прісної води , придатної для вживання, обмежені і мають тенденцію зменшуватися. Німецькими вченими були названі шокуючі цифри, що свідчать про те, що кожна людина за своє життя витрачає більше 80% води даремно. Для збереження настільки безцінного ресурсу кожен повинен докласти максимум зусиль. Якщо ви задумалися про те, як зменшити витрата води , то перший крок назустріч природі ви вже зробили.
Вам знадобиться
  • - Сантехнічне обладнання зі зниженою витратою води;
  • - Пральна машина з економічним забором води;
  • - Посудомийна машина.
Інструкція
1
Зменшити витрата води - усвідомлений крок. Домогтися зниження обсягу використовуваної води можна, але це зажадає не тільки вашого бажання, але і зміни способу життя і звичних предметів побуту. Перше, що слід зробити: замініть сантехніку - придбайте і душ, і кран для вмивання, і зливний бачок з пониженим витрата ом води . У зручності ці речі мало чим поступаються звичайним, зате ви економите воду. А, отже, зберігаєте безцінний природний ресурс. Додатково до цього, за умови наявності лічильників витрата а води , ви отримуєте вигоду у вигляді зекономленої комунальної оплати.
2
Не зупиняйтеся на досягнутому, замініть свою стару пральну машину на машину з економічним режимом забору води .
3
Купіть посудомийну машину - вона також зменшить обсяг споживаної води . Вибирайте останні розробки в цій області, саме вони самі економічні та ефективні. Якщо ви виконали все це, можете сміливо говорити про те, що ви зменшили витрата води майже в три рази.
4
Все перераховане відноситься до "фізичного" споживанню води , з розділення німецьких учених. Це лише десята частина споживаної води , яка витрачається на побутові потреби людини. А як же бути з іншими 90%? Тут слід апелювати до людству, тільки зміна ставлення суспільства до подій може змінити ситуацію. Слід змінювати спосіб життя, переглядати виробничі технології.
Зверніть увагу
Для нормального процесу життєдіяльності кожній людині потрібно в добу 3-5 літрів води. 3-3,5 кубічних метра води споживає 1 людина в год.На побутові потреби витрачається тільки 10-11% всієї споживаної води.
Корисна порада
Почніть з малого - зі своєї родини. Це найправильніший спосіб виховання в собі повагу і любов до природи. І перший крок до того, щоб зменшити витрату води в глобальному масштабі.