Як знайти людину в Польщі.

Знайти потрібного людини непросто в будь-якій країні. Якщо вам раптом знадобилося знайти людини в Польщі, підготуйтеся до того, що пошуки можуть затягнутися надовго, і наберіться терпіння.
Інструкція
1
Зайдіть в Центральне бюро адрес і залиште запит на пошук потрібного вам людини . Запит може складатися самостійно або за невелику оплату - через варшавських посередників. Головне в такому випадку - знати ім'я, прізвище розшукуваного і мати на руках його фото (бажано).
2
Зверніться в польське консульство і оформите заяву на пошук. Заява пишеться польською мовою. Надайте якомога більше документів про розшукуваного людині: телефони, фотографії, адреси і т.д.
3
Зверніться в детективні агентства з пошуку зниклих людей. За плату вам проведуть всі необхідні заходи щодо пошуку людини .
4
Пошукайте розшукуваного людини за номерами PESEL. Такі номери присвоюються кожному, хто прибуває до Польщі легально. Дізнатися всю інформацію про номер можна в інтернеті. Відвідайте відомий в Польщі інтернет-ресурс, присвячений пошуку польських родичів: www.fzp.jewish.org.pl/gene.html.
5
Зайдіть в Центральний архів ЗАГС. Дане відомство має відомості про людей, що проживали і проживають на території країни, за останні сто років.
6
Зверніться до Державного архіву. Можливо, тут зберігається інформація про розшукуваного людині.
7
Напишіть листа на e-mail міністерств, газет і відомств того міста, в якому ви припускаєте знайти розшукуваного людини .
8
Зверніться в загальнонаціональну службу пошуку людей. Вона знаходиться за адресою: www.poisk.vid.ru.
9
Використовуйте в своїх пошуках різні соціальні мережі. Найбільший польський інтернет-ресурс такого типу знаходиться за адресою: www.nasza-klasa.pl. Пройдіться по польським сайтам, присвяченим адресного пошуку і пошуку згідно генеалогії роду. Наступні адреси можуть вам допомогти: www.przodek.pl і www.genealogia.pl.