Як зберігати курагу.

Курага - це ні що інше як сушені абрикоси. Її ще називають шептала (найбільш великі і солодкі в'ялені плоди), кайса (розрізані на дві половинки в'ялені абрикоси) і урюк (плоди з кісточкою, висушені). Одна з причин, по яких люди займаються сушінням плодів, - це прагнення зберегти смак і користь продукту на тривалий час. Крім того, в сухофруктах набагато вище концентрація фруктози і в 5 разів більше калорій, ніж у свіжому плоді. Однак курагу корисно не тільки сушити, важливо її правильно зберігати після цього.
Інструкція
1
Зберігати можна тільки сушені фрукти, в'ялені сухофрукти через наявність в них вологи швидко пліснявіють.
2
Комнатная температура, комфортна для людини, оптимально підходить і для зберігання кураги і будь-яких інших сухофруктів. Ідеальна температура для тривалого зберігання кураги - 20 градусів за Цельсієм.
3
Курагу тільки сушать під прямими сонячними променями, а от зберігати її краще в темному місці, далеко від джерел тепла.
4
Крім того, зберігати плоди слід в щільно закритій тарі або в герметичній упаковці. Підійде будь герметичний контейнер, скляні або пластикові банки, пакети з «блискавкою» і т.д. Паперові або полотняні мішечки і пакети для цих цілей краще не використовувати - в них швидко заводяться жучки. А кисень сприятиме подальшому висиханню кураги, також у разі підвищеної вологості - погіршення її якості, утворенню плісняви і псування продукту. При дотриманні цих умов, курага може зберігатися протягом 12 місяців.
5
Мало хто знає, але курагу можна зберігати і в замороженому вигляді. Упакуйте сухофрукти в герметичний контейнер і відправте в морозильну камеру. Як тільки ви побажаєте покуштувати ці ласощі, разморозьте курагу при кімнатній температурі. Вона буде такою ж соковитою, поживною і пружною, як і до заморозки. Ранити в морозилці курагу рекомендується не довше 12-18 місяців.
Зверніть увагу
З кураги виходять корисні і смачні компоти, киселі і соуси. З неї також можна приготувати начинки для пирогів і пиріжків, наповнювачі та прикраси для кондитерських виробів. Курага - прекрасний інгредієнт для салатів, також її використовують при гасінні або запіканні м'яса або курки.
Корисна порада
Перед вживанням курагу промийте водою, видаливши верхній шар пилу. Щоб позбутися від сірки і хімікатів, якими іноді обробляють сухофрукти, замочіть курагу на 1-2 години в холодній воді, а потім обшпарте окропом.