Як вижити безробітному.

Безробітному вижити досить важко, незалежно від середовища проживання. Однак постійно нарікати на те, що нічим годувати дітей, немає грошей на комунальні платежі, нема за що купити курку, щоб зварити бульйон, не варто. Фінансове питання це не вирішить, тільки посилить депресію, викликану відсутністю роботи.
Вам знадобиться
  • - город.
  • Або
  • - ліс.
  • Або
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Займіться вирощуванням городніх культур. Це один з кращих способів виживання за відсутності роботи. У більшості великих міст при колгоспних ринках існують контори, які скуповують овочі, вирощені приватниками. Рентабельніше всього виробляти однорічні пряносмакових трави: кріп, петрушку, кінзу. Також незмінним попитом споживачів користується зелений лук. Перевага посадки даних городніх культур в низьких витратах (їм не потрібні теплиці, а їх насіння коштує дешево) і в досить короткому терміні відростання надземних пагонів. До того ж трави ви можете реалізовувати пучками, а не на вагу, що значно підвищує прибутковість. Інший вид культур, рекомендований до вирощування - ранні овочі: редиска, морква, буряк. Не секрет, що в травні все перераховане коштує набагато дорожче, ніж в сезон масового дозрівання, але передбачте теплицю або почвопокровний матеріал для захисту від низьких температур.
2
Збирайте гриби і ягоди. За аналогією зі збутом овочів, лісові дари у вас також з радістю придбають фірми-посередники, відкриті при колгоспних ринках. За один день неспішної прогулянки лісом можна заробити більше тисячі рублів. Віднімете з цієї суми оплату залізничного квитка до місця призначення і назад, в сухому залишку все одно залишиться цілком пристойна сума. Вигідніше збирати брусницю, журавлину, чорницю та лохину. По-перше, в сезон не складає труднощів знайти місця їх зростання. По-друге, вартість цих ягід незмінна висока. Збирати гриби приємніше, але по-справжньому хороші гроші платяться тільки за білі і підосичники, а їх не завжди вдається знайти. Втім, це не означає, що інші гриби збирати не вигідно: за корзинку лисичок завжди можна виручити дві-три сотні.
3
Освойте кошти заробітку за допомогою інтернету. Якщо у вас вдома є комп'ютер, то можете зайнятися нескладною роботою, що не вимагає яких-небудь спеціальних навичок. Наприклад, переглядаючи рекламу, розміщуючи в мережі файли, продаючи посилання зі свого сайту можна заробляти до 500 рублів в день.
Цунамі в перекладі з японської означає «портова хвиля» або «хвиля в затоці». Це стихійне явище являє собою одну або кілька величезних хвиль, які біля узбережжя досягають 10-50 м у висоту.
Інструкція
1
Чи можна врятуватися від руйнівної сили цунамі? Так, якщо вчасно дізнатися про небезпеку, що насувається. Про неї обов'язково і неодноразово повинні повідомити служби попередження (через будь-який ЗМІ або за допомогою сигнальної сирени). Уважно слухайте повідомлення, тому що в ньому йдеться, у скільки і де проходить евакуація. Швидко зберіть тільки цінні речі і вирушайте за вказаною адресою. Оскільки час подступленія цунамі може коливатися від 20 хвилин до приблизно 18-20 годин, не втрачайте ні миті.
2
Зверніть увагу на поведінку домашніх тварин. Як правило, вони пророкують наближається лихо задовго до служби попередження. Якщо тварини прагнуть покинути берегову лінію якнайдалі, це явний сигнал наближення цунамі.
3
При різкому стихании шуму прибою і зниженні припливу на кілька десятків, а то і сотень метрів постарайтеся покинути берегову лінію якомога швидше. Цунамі залишить вам на порятунок від 5 до 30 хвилин. Вам необхідно опинитися в 2-3 км від моря.
4
Якщо поблизу є пагорби, біжіть до них. Ваше завдання: забратися на один з них якомога вище, в ідеалі - на 40-50 м. У жодному разі не вибирайте шлях уздовж річкових долин або струмків, в цей період вони можуть бути не менш небезпечні. Постарайтеся встигнути зняти з себе одяг.
5
Залишатися у висотних будинках під час цунамі небезпечно. Хвиля може бути такої руйнівної сили, що фундамент не витримає. Але якщо немає можливості втекти, вибирайте приміщення без важких предметів, які можуть впасти і придавити вас, а також без дзеркал і по можливості без вікон. Займіть місце в кутку, укрийте голову руками.
6
Опинившись в човні, потрібно включати мотор або гребти у відкрите море. Чим далі ви будете перебувати від берега, тим вище ймовірність залишитися в живих, так як у відкритому морі цунамі схоже на шторм середньої сили. Якщо ви опинилися у воді, постарайтеся набрати повітря і згрупуватися.
Зверніть увагу
Після першої хвилі можуть послідувати від 3 до 8-10 хвиль такої ж сили. Інтервали між ними складають від 3 хвилин до 3 годин.