Як перенести хіміотерапію. Осетрон інструкція.

Насправді хіміотерапія стає важким випробування для багатьох, кому належить її пройти. При цьому абсолютно зрозуміло, що крім психологічної підтримки рідних і близьких також варто особливо подбати і про дієту, і про гігієну, і про прийом особливих препаратів.
Інструкція
1
Будь-якій людині для того, щоб легше перенести хіміотерапію , необхідно переглянути свій раціон харчування. Так, перевагу в цей період краще віддати м'якої їжі. Бо саме в таких продуктах не міститься різних алергенів. Крім того, на час варто відмовитися і від сильно солоної, жирної, гострої та солодкої їжі. При цьому лікарі рекомендують їсти лише ту їжу, температура якої середня, тобто їжа не повинна бути ні гарячої, ні холодної.
2
Дотримуйтеся режиму гієни порожнини рота. Дуже багато пацієнтів долають напади нудоти в період хіміотерапії, використовуючи виноградний і яблучний сік. Особливо строго в цей час потрібно ставитися до газованій воді, повністю виключивши її зі свого раціону.
3
Зберігайте після кожного прийому їжі сидяче положення (не лягає) або ж стійте, ходите в перебігу як мінімум перших декількох годин. У тому випадку, якщо ви ляжете - це, швидше за все, викличе у вас новий напад нудоти, що вкрай небажано.
4
Неоціненно важливі в період хіміотерапії позитивні емоції, які можна отримувати від спілкування з близькими, перегляду улюблених телепередач, читання книг. Особливо напади нудоти допомагають долати саме всі ці приносять радість заняття. Крім того, важливо в період терапії захистити себе від негативних емоцій і спілкування з людьми, який злять, дратують.
5
В період хіміотерапії лікарі радять приймати в активних комплексах молочнокислі бактерії. Можливо, це буде Біфідофілус або флорадофілус. Зазначені бактерії допоможуть вам запобігти руйнуванню під впливом хімічних препаратів клітин кишечника. Крім того, бактерії ці можуть перешкодити і випаданню волосся.
6
По завершенні курсу хіміотерапії лікарі зазвичай призначають своїм пацієнтам препарат Лайвер 48, будьте до цього готові. Даний препарат сприяє підвищенню гемоглобіну в крові, а також допомагає швидше відновитися печінки людини.