Як створити ftp папку.

FTP є дійсно зручним і незамінним способом обміну самої різної інформацією. За допомогою FTP реалізована завантаження файлів практично на будь-який сервер. Саме з нього починаються багато сучасних сайти.
Вам знадобиться
  • Програма Serv-U
Інструкція
1
Встановивши у себе FTP сервер, можна зручно обмінюватися файлами один з одним. При цьому в налаштуванні більшість серверів, наявних під Windows, дуже прості. Між собою вони відрізняються, насамперед, можливостями і надійністю. Одним з найбільш зручних серверів є Serv-U, який потрібно завантажити з офіційного сайту.
2
Скачаний інсталятор запустіть. Установка цього менеджера FTP не відрізняється від установки будь-яких інших програм, хіба що після установки потрібно буде запустити своєрідний модуль адміністрування. У ньому і необхідно прописувати всі налаштування.
3
Запитання програми йдуть по кроках, нічого складного в них немає. У пункті про Domain name можна вказати значення «Local», у пункті про IP Address можна нічого не вказувати. У пункті Anonimous home directory потрібно вказати шлях до загальної папки, куди планується складати файли для загального доступу.
4
Після завершення налаштувань відкриється основне вікно, де далі треба буде увійти в пункт на панелі «Settings» і поставити необхідні параметри для сервера. Домен для запуску (разом з папкою) був уже створений ще при установці. При бажанні завжди можна додати новий за допомогою пункту Wizard. Також в налаштуваннях можна включити пункти, які відповідають за установку обмежень, наприклад, на максимальну швидкість, або максимальна кількість користувачів на сервері.
5
Далі необхідно створити обліковий запис. Для цього в настройках необхідно вибрати пункт «Users» і команду «New user», після чого буде запущений майстер створення облікового запису.
6
Запуск сервера відбувається за вибором його в дереві, в самому першому розділі за допомогою кнопки, яка з'являється на панелі.
Зверніть увагу
Всі налаштування даної програми інтуїтивно зрозумілі і гнучкі, і навряд чи викличуть утруднення, навіть у звичайного пересічного користувача.