Як очистити свинячий мову.

Старше покоління вважає мова , свинячий або яловичий, класичним окрасою столу. Він гідно заслуговує звання делікатесу в будь-якому вигляді: вареному, холодці, смаженому, печеному і навіть копченому. Любов до мова у не зникне ніколи. Тим дивніше те, що секрет його приготування все ще залишається долею обраних. Найчастіше питання, яке задають молоді господині, як же очистити свинячий мова ?
Вам знадобиться
  • - свинячий мову;
  • - гострий ніж;
  • - холодна вода.
Інструкція
1
Перед звичайної варінням свинячий мова краще замочити у воді. У сирому вигляді з нього практично неможливо зняти шкірку, тільки зрізати. Це варіант для тих, хто дуже поспішає і бажає позбавитися від шкірки заздалегідь. Але разом зі шкіркою ви зріжете і пристойну кількість делікатесного м'яса.
2
Найоптимальніший спосіб - після варіння вийміть мова з гарячої води, опустіть в миску з холодною водою на кілька секунд, але не до повного його охолодження, а щоб не обпікав руки, і, під струменем прохолодної води, акуратно зніміть шкуру, підчепивши її біля основи мова а ножем. Шкурка легко зніметься, коли мова саме гарячий, а вода холодна. Потім його можна ще трохи поварити.
3
Якщо ви запікаєте мова у фользі або в пакеті, очищати його слід після повного приготування продукту. Після запікання, злегка остудіть мова , і тільки потім зніміть шкірку. Вона буде досить легко очищатися.
4
З копченого свинячого мова а шкурка знімається ще легше, піддіньте біля основи шкіру і потягніть за неї, знімаючи панчохою.
5
Якщо шкурка погано зчищається, зробіть на мова е поздовжні неглибокі надрізи і знімайте шкірку по частинах. Погано видаляється шкурка вказує на те, що мова ще не зовсім проварити.
Зверніть увагу
Свинячі субпродукти використовуються в дієтичному харчуванні. Правильно зварений свинячий мову відмінно підходить і для дитячого харчування. Користь субпродуктів не тільки в тому, що вони - поставщики білка в організм, свинячий мова - чудове джерело біологічно активних речовин. Лікарі рекомендують варений язик включити в раціон людям з низьким гемоглобіном і недокрів'ям, недугою нирок, нервової системи, після інфекційних хвороб, опіків та обморожень. У свинячому мовою міститься необхідна кількість лецитину, фосфору, вітамінів групи В, велику кількість мікроелементів.
Корисна порада
Свинячий мова ніколи не чиститься в нарізаному вигляді, а тим більше не подається на стіл зі шкуркой.Когда ви варите свинячий мову, не давайте бульйону сильно кипіти, це вплине на смак продукту. Бульйон повинен лише злегка вирувати під щільно закритою кришкою. Також бульйон не слід солити. Сіль додається тільки на заключному етапі варіння, після зняття шкурки.