Як скласти резюме без досвіду роботи. дуже гарне резюме для студента.

Здається, що знайти роботу, не маючи належного досвіду, дуже складно, особливо якщо ви ще студент. Однак не впадайте у відчай: нехай конкуренція на ринку праці велика, але ж все колись починали працювати, не маючи й навіть багатьох важливих знань і вмінь. Головне - скласти хороше резюме.
Інструкція
1
Навіть якщо ви ніколи не працювали, швидше за все, ви вже проходили практику у вузі. Нехай вона була просто ознайомчої, і ви в основному спостерігали за тим, що робили співробітники компанії або установи і намагалися не заважати, тим не менш, це було ваше перше знайомство з обраною спеціальністю. Його варто відобразити в розділі "Професійний досвід". Постарайтеся досить докладно (але не перевантажуючи резюме деталями і не роблячи його багатосторінковим) відобразити, що ви придбали за час проходження цієї практики.
2
Якщо ви проходили практику, яка дійсно допомогла вам придбати важливі навички, то їх варто відобразити в резюме - в розділі "Ключові навички". Буде дуже добре, якщо в описі самої практики ви розповісте про те, над якими проектами ви працювали, яких результатів досягли. Це дуже важливо, так як для багатьох роботодавців має значення саме вміння працювати на результат і досягати поставлених цілей.
3
Подумайте, які предмети з тих, що ви вивчаєте, особливо знадобляться вам на вашій майбутній роботі. Зробіть в вашому резюме акцент на їх вивченні. Наприклад, якщо ви хочете влаштуватися помічником юриста в компанію, що спеціалізується на корпоративних спорах, то увагу роботодавця приверне позначка в резюме про те, що ви вивчали спецкурс "Корпоративне право". Це потрібно буде вказати в розділі "Освіта".
4
Робота майже по будь-якій спеціальності зараз вимагає знань іноземної мови, хоча б самих базових. Тому, якщо ви добре знаєте англійську, вивчали його в спецшколі або вузі, буде вигідно вказати це. Подвійна перевага дасть наявність міжнародного диплома або навчання за кордоном.
5
Скласти хороше, грамотне резюме дуже важливо, але не варто забувати і про інше. Компанії отримують дуже багато резюме, як від студентів і випускників, які не мають досвід роботи, так і від молодих фахівців з досвідом. Іноді ні просто не встигають розглянути всі отримані резюме, відповісти здобувачам. Тому дуже важливо проявляти активність - докласти до резюме грамотно складений супровідний лист, подзвонити в компанію через кілька днів після відправлення резюме і дізнатися, чи було воно отримано і розглянуто.
Ваше спілкування з майбутнім роботодавцем починається, коли перед ним виявляється ваше резюме . Те, як ви покажете себе в цьому документі, може привести до відмови ще до призначення співбесіди або ж навпаки, приверне увагу саме до Вашої кандидатури. Правильне, грамотне складання резюме - майже мистецтво, але існує ряд універсальних правил, які допоможуть вам освоїти його, а значить, наблизитися до бажаного - отримати цікаву для вас роботу.
Інструкція
1
Багато сайтів, орієнтовані на пошук і пропозиція роботи, пропонують свої зразки-бланки резюме , які вам потрібно заповнити. Порівняйте кілька варіантів, виберіть той, який здається вам найбільш вдалим і підходящим саме специфіці вашої посади.
2
В першу чергу обов'язково представтесь, вкажіть свої контактні дані. При цьому не полінуйтеся перевірити їх точність і достовірність. Вказуйте ту електронну адресу, з якої збираєтеся відправляти резюме .
3
Вказуйте конкретну посаду, на яку претендуєте. Не пишіть невизначених фраз в надії, що роботодавець зі своїх вакансій знайде вам підходящу.
4
В розділі «Освіта» вкажіть всі курси, стажування, конкурси, в яких ви брали участь. Починайте з головного, найбільш показового.
5
У розділі «Досвід роботи» першим повинно бути вказано ваше останнє місце роботи, далі докладно розпишіть інші посади в зворотному хронологічному порядку. Не пишіть в цьому розділі про тих позитивних якостях, які ви проявили за цей час, вказуйте тільки місце, час, посада і ваші обов'язки.
6
Якщо у вас немає досвіду безпосередньої роботи в цій області, вкажіть ваші практичні, курсові, дипломні роботи. Це дасть роботодавцю подання про ваш досвід, тоді як порожня графа не розповість про вас нічого.
7
У спеціальній графі вкажіть додаткові відомості про себе, які допоможуть роботодавцю зорієнтуватись у вашій кандидатурі: вкажіть рівень володіння іноземною мовою, комп'ютером, оргтехнікою, наявність водійських прав, інше. Навіть якщо ці вміння не мають прямого відношення до вашої майбутньої посади, володіння ними буде плюсом для вас.
8
Вказуючи свої особисті якості в резюме , зверніть увагу на те, чого вимагає від працівника дана посада. Чи не приписуйте собі неіснуючих якостей, але подумайте, які ваші риси будуть особливо цінні на даному місці роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DOguC7WvSe8
Зверніть увагу
Як написати гарний резюме? Важко переоцінити значення хорошого резюме, особливо в наш час, коли конкуренція на ринку праці просто зашкалює, а фахівці легко переходить з однієї галузі в іншу. І якщо основи роботи з ПК та Інтернетом можна досить швидко вивчити (тільки чому це не зробити ДО того, як писати), то от якщо вам доручать провести переговори з іноземцем, ви можете серйозно потрапити. Не пишіть те, чого немає.
Корисна порада
Добре, коли резюме легко читається. Погано діють на сприйняття нагромадження різних елементів оформлення, різноманітність шрифтів. Пишіть шрифтом Arial кеглем не менше 10, який легко сприймається оком і зазвичай встановлений на будь-якому комп'ютері. Напишіть щось на кшталт: «Шановний директор компанії! (Варіанти: керівник студії, зав. Відділом програмування, начальник цеху, керуючий банком, начальник відділу кадрів тощо) Шукаю роботу (посаду) таку-то. Резюме додається.