Як перевірити пластикові вікна.

Якщо ви замовили дорогі і якісні пластикові вікна , які відповідають усім сучасним вимогам, то рано ще поки заспокоюватися. Вікна мають відповідати вимогам по довговічності, теплозбереження та шумоізоляції. Всі ці якості безпосередньо залежать від правильного монтажу.
Інструкція
1
Необхідно вміти правильно оцінити якість установки. Якщо вам роблять установку майстра, то не соромтеся пред'являти необхідні вимоги по установці. Неправильна установка може стати результатом виникнення численних проблем. Справа в тому, що на склопакеті може утворюватися конденсат, а це призведе до появи цвілі на укосах пластикового вікна . Проблеми можуть виникнути з водовідливом. Він може гриміти. Ці проблеми виникають унаслідок недотримання ГОСТів по установці пластикового вікна .
2
Зверніть увагу на роботу майстрів при монтажі вікон. Перед тим як починати роботу, майстри обов'язково повинні зняти з віконної рами стулки. Також повинна бути знята захисна плівка, яка перебуває з зовнішньої сторони вікна . В іншому випадку через кілька років вона може остаточно приклеїтися до профілю.
3
При установці повинні строго дотримуватися горизонтальність і вертикальність. Відхилення можливо, але не більше 3 міліметрів на всю довжину. Перед установкою пластикового вікна до зовнішньої частини рами повинна бути приклеєна спеціальна стрічка ПСУЛ. Вона не дозволяє проникати волозі, а також не пропускає пар.
4
Після того як вікно встановлене, монтажник зобов'язаний наклеїти пароізоляційну стрічку по периметру профілю. Саме ця стрічка забезпечує більш тривалий термін служби вікна . До того ж, вона захищає монтажний шов від конденсату, а також цвілі. Тільки коли все це виконано, майстер повинна займатися заповненням відстані між рамою і стіною піною.
5
Підвіконня встановлюють на піну. Він повинен бути заведений під раму приблизно на 1 сантиметр. Іноді ж можна встановити підвіконня впритул до рами. Між віконною рамою і підвіконням повинен бути обов'язково загерметизований стик. Для цього добре підходить силіконовий герметик.
Фірм, що надають послуги з установки вікон , досить багато, і вибрати одну з них нелегко. Рекомендації друзів, знайомих і сусідів дуже важливі, але і вони не дають гарантії, що вікна будуть якісні і довговічні. Перевірити якість самих вікон досить важко. Ви можете покладатися тільки на сертифікати та документацію, а також на чесність виробника.
Інструкція
1
Запитайте у продавця, чи є у нього сертифікат якості DIN ЕN ISO 9001. Такий сертифікат дає гарантію, що вікна виконані з урахуванням всіх технічних вимог.
2
Вибирайте вікна з внутрішнім армуванням. Такі вікна мають внутрішній оцинкований каркас, що робить їх більш міцними.
3
На жаль, якість вікон залежить не тільки від виробничих характеристик, але і від того, як їх встановили. Перевірте роботу монтажної бригади, перш ніж приймати роботу.
4
Уважно огляньте вікна на наявність сколів, тріщин або митних плям. Скла і місця з'єднання повинні бути очищені від захисної плівки. Встановлені рами повинні бути без перекосів і нерівностей.
5
Під вікон ники повинні бути рівними, з мінімальним ухилом. Покладіть на під вікон нік невеликий кулька і подивіться, як швидко він скотиться. Чим сильніше ухил, тим швидше впаде кулька. При якісної установці кулька не повинен скочуватися.
6
Перевірте, як закривається і відкривається вікно. Якщо при відкритті або закритті виникають будь-які труднощі, і вам доводиться застосовувати фізичну силу, це означає, що при установці вікон була допущена помилка. Вікно повинне закриватися легко, без сторонніх скрипів або інших звуків.
7
Зверніть увагу на кріпильні деталі. Всі кріплення повинні бути металеві, а їх кількість повинна співпадати з тим, що зазначена в договорі або накладної. Усередині повинна бути металева багатошарова стрічка.
8
Все щілини і стики повинні бути заповнені монтажною піною. Перевірте, чи не вчуваються чи нові вікна. Візьміть смужку тонкого паперу і потримайте її біля стиків і швів. Якщо аркуш паперу почне колихатися, це означає, що монтаж вікон проведений з помилками.