Як відрегулювати вхідні двері.

Через кілька років використання будь двері починає поскрипувати. Для запобігання скрипу існує кілька способів. У будь-якому випадку, необхідно виконувати регулювання двері. Для цієї мети потрібен тільки торцевий ключ на 17, шестигранник та змащування WD-40.
Інструкція
1
Перед тим як займатися регулюванням, необхідно уважно оглянути двері . Потрібно точно визначити, в якому місці виникає скрип, і з якої причини це відбувається. Скрип може виходити від прихованих регульованих петель. Також часто він виникає через тертя дверного полотна про двері .
2
Якщо скрип йде від петлі, то це означає, що на них потрапила пил. Найчастіше це відбувається, якщо в будинку виробляються будівельно-ремонтні роботи. Для того щоб запобігти скрип, потрібно продути петлі і обробити мастилом WD-40. Якщо у вас встановлені двері моделі «Форпост» 28, які відкриваються на 180 градусів, то продути і змастити потрібно ще й внутрішні петлі.
3
Якщо у вашому будинку вхідні металеві двері пропускає протяги, холод, а також шум, то для ремонту потрібно використовувати гумові ущільнювачі. Вони продаються на будівельних ринках і в магазинах будівельних матеріалів. Купувати краще всього тонкий ущільнювач. Клеїти його потрібно на двері з внутрішньої сторони на контури ущільнення. Необхідно застосовувати ущільнювач тільки для тих місць, де не відбувається щільного зіткнення двері.
4
Далі необхідно уважно оглянути двері на наявність видимих потертостей. Послухайте, звідки виходить скрип. Потім можна приступати до регулювання двері. Для початку потрібно послабити середні петлі. Після цього вже можна послабити верхню чи нижню петлю. Все це залежить від місця скрипу. Присуньте полотно або відтягніть до короба. Затягніть гайку біля крайньої петлі. Добре похитайте двері . Петлі повинні зайняти своє місце. З опущеною ручкою спробуйте закрити і відкрити двері . Зверніть увагу, видається чи скрип. Якщо він став ще сильнішим, потрібно повторити регулювання ще раз. Якщо ж після регулювання двері перестали скрипіти, потрібно добре затягнути всі кріпильні деталі.
Металеві двері є кращим способом захисту будинку. На злом сучасної двері з міцного металу зловмиснику доведеться витратити кілька годин, що, в кінцевому підсумку, зупинить його. Для повноцінної якісної роботи пристрою необхідно своєчасно проводити його регулювання.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ;
  • - ключ-шестигранник;
  • - мастило.
Інструкція
1
Визначте, в якому місці скрипить двері. Подивіться, чи немає на ній видимих потертостей. Звук може виникати при зіткненні полотна з дверима, або виходити від прихованих регульованих петель.
2
Якщо скрип викликаний тертям полотна, послухайте, з якого саме місця він доноситься. Після виявлення джерела звуку приступайте до регулювання двері. Для цього потрібно послабити середні петлі, а потім - верхні або нижні, залежно від того, де виникає скрип. Відтягніть петлі і щільно присуньте до коробки.
3
Затягніть гайку крайньої петлі, похитайте двері. Петлі повинні стати на своє місце. Позакривали двері, опустивши ручку вниз, і послухайте, чи виникає скрип. Якщо сторонні шуми залишилися в тому ж місці, або стали ще сильніше, послідовно зробіть дії регулювання знову.
4
При цьому обов'язково перевіряйте, чи не потрібно відтягнути двері зверху чи знизу. Коли скрипи будуть усунені, затягніть всі гвинти і гайки. Якщо між коробкою і полотном залишилися маленькі зазори, змастіть торець дверей графітним мастилом.
5
Якщо ж скриплять петлі, швидше за все, в них проникла пил. Це часто трапляється при проведенні будинку ремонтних і будівельних робіт. Для усунення скрипу продміть всі петлі і змастіть їх мастилом.
6
Скористайтеся гумовим ущільнювачем, якщо двері продуває або через неї проникає шум з вулиці. Вибирайте тонкий ущільнювач, який не створить перешкод закриття дверей. Наклеюйте матеріал безпосередньо на двері. Краще розподіляти його не по всьому периметру дверей, а тільки в тих місцях, де відсутня щільне зіткнення.
7
Експлуатуйте двері правильно, стежте за її зовнішнім виглядом і, час від часу, виробляєте профілактичний ремонт: змащуйте замок і петлі, підтягуйте кріпильні гвинти, замінюйте контури ущільнювача, видаляйте пил з ригелів.