Як розібрати водопровідний кран.

Досить часто у людей виникають проблеми, пов'язані з поломкою водопровідного крана . Це може доставити масу незручностей. Для усунення проблем обов'язково потрібно зайнятися розбиранням крана . Справа це просте, але вимагає особливої уваги.
Інструкція
1
Зазвичай кран встановлюється на кінці труби в місці відбору води. Крани, як і вентилі, складаються з корпусу, а також вентильной головки. Відмінність полягає в тому, що у вентиля на корпусі є пару однакових різьбових отворів. Вони потрібно для установки вентиля між трубами. На корпусі крана ж мається тільки одного отвір, за допомогою якого він приєднується до кінця водопровідної труби.
2
Установка вентиля виробляється таким чином, щоб стрілка на корпусі збіглася з напрямком потоку води. В даний час існує два типи вентильних головок. Перший тип має вращательно-поступальний клапан, а другий - зворотно-поступальний. Головка другого типу вентильной головки набагато надійніше. Потрібно відзначити, що гумова прокладка набагато довше служить через те, що переміщення клапана відбувається поступально, при цьому прокладка не стирається, а притискається до сідла.
3
Іноді виникає проблема, яка полягає в тому, що кран або вентиль в закритому стані пропускає воду. Найчастіше це виникає з причини зносу прокладки клапана або ж різьби у штока. Іноді повністю зношуються сальники і прокладки ущільнення, які знаходяться між корпусом крана , а також корпусом головки. Для того щоб поміняти прокладку, необхідно для початку перекрити воду в трубі. Після цього за допомогою звичайного або ж розвідного ключа потрібно викрутити вентильну головку і провести заміну гумової прокладки. Потім необхідно обов'язково поставити новий клапан. Якщо у вас немає під рукою готової прокладки, зробіть її самостійно. Візьміть в руки товсту гуму і виріжте за допомогою трубки з гострими краями гурток. Діаметр його повинен бути трохи більше, ніж гніздо клапана. Прокладка повинна сідати щільно в гніздо.
4
Для того щоб не гудів кран, потрібно виступаючу кромку прокладки зрізати ножицями. Кут повинен бути близько 45 градусів. Вкрай не рекомендується використовувати для виготовлення мікропористу гуму і пластмасу. Досить часто прокладки роблять зі шкіри у декілька шарів.