Як лікувати нігті, якщо вони шаруються. жорсткий ніготь на нозі і шарується.

З проблемою шару нігтів щодня стикається безліч жінок. Причин цьому маса. Іноді даний симптом вказує на брак мікроелементів і вітамінів, а часом нігті «хворіють» від частого контакту з миючими засобами і водою. Щоб усунути проблему, необхідно зайнятися зміцненням нігтів.
Вам знадобиться
  • - желатин;
  • - вітаміни;
  • - оливкова олія;
  • - лимонний сік;
  • - морська сіль.
Інструкція
1
Приймайте вітамінні комплекси, збагачені мікроелементами. Найчастіше нігті шаруються при нестачі цинку, кальцію, селену, заліза, а також вітамінів А, Е і С.
2
Повноцінно харчуйтеся. Жорсткі дієти в першу чергу відбиваються на стані ваших нігтів. Включіть у свій раціон кисломолочні продукти і молоко - в них міститься багато кальцію. Щоб він краще засвоївся, приймайте риб'ячий жир, багатий вітаміном D. Перець, моркву, яєчний жовток і печінка наситять ваш організм вітаміном A. Крім цього не забувайте про рибу і м'ясо, вони також необхідні для здоров'я ваших нігтів.
3
Використовуйте лікувальний крем для кутикули і спеціальні засоби для зміцнення нігтів. Більшість з них містить безліч поживних речовин, які підвищують опірність нігтя до впливу несприятливих факторів.
4
Розведіть одну ложку желатину в склянці теплої води, дайте настоятися 15 хвилин і приймайте щодня (раз на день) протягом місяця.
5
Втирайте в підставу нігтя оливкова олія. Воно багате мінералами і вітамінами, що якнайкраще позначиться на стані ваших нігтів. Якщо до масла додати трохи лимонного соку, його можна використовувати і для лікувальних ванночок, тільки доведеться попередньо розігріти суміш.
6
Ванночки з додаванням морської солі є відмінним зміцнює засобом для шару нігтів. Розчиніть ложку солі в 200 мл теплої води і опустіть туди руки на 20 хвилин. У профілактичних цілях цей спосіб використовується раз в тиждень, а для лікування нігтів необхідно робити ванночки щодня протягом двох тижнів.
Зверніть увагу
Не використовуйте рідину для зняття лаку, в складі якої є ацетон. Він згубно впливає на нігті, і для того щоб побачити це, достатньо всього декількох прімененій.Отслоівшіеся частини нігтя не можна відривати, цим ви тільки погіршить становище.