Як подивитися, скільки фарби в принтері.

Часто буває так, що вам терміново потрібно роздрукувати що-небудь, наприклад, курсову роботу чи диплом, і за законом підлості фарба в принтері закінчується на найцікавішому, де-небудь на середині. І тоді більшість людей починає журитися з приводу того, що не здогадались подивитися заздалегідь, скільки ж фарби залишилося в принтері . Хоча визначити це не так вже й складно, і займає цей процес всього кілька хвилин.
Інструкція
1
Перший варіант визначення рівня фарби в принтері підходить людям запасливим, у яких напоготові є вже новий картридж з фарбою, коли старий ще не скінчився. Таких людей небагато, але вони есть.Еслі ви ставитеся до цієї категорії, то вам всього лише потрібно взяти і порівняти на вагу два картриджа. Те, що вийде в різниці, і є кількість залишилася фарби. Хоча багато просунуті люди назвали б цей метод «доісторичним», він все ж продовжує жити й сьогодні. У цій справі головне - вправність. З часом ви наб'єте руку і вже без зусиль зможете визначати, скільки ж фарби залишилося аж до грама.
2
Якщо ви не любитель «ручного» праці, то для вас існує й інший спосіб. Наприклад, спеціальна програма моніторингу, яка встановлюється разом з програмним забезпеченням принтера. Якщо її немає, ви без зусиль зможете встановити її самостійно. Вона допоможе вам визначити рівень фарби в принтері .Але тут є свої підводні камені. Програма ця працює і показує реальні результати, тільки якщо ви не займаєтеся самостійної дозаправкою картриджа. А це повсюдне явище. Ніхто не хоче витрачати гроші на те, що можна зробити і самому без збитку для бюджета.Тогда на питання програми про те, яку дію ви виконуєте: ставите новий картридж або залишаєте старий, краще відповідайте - старий. Тоді програма буде оптимально працювати і показувати результати, близькі до дійсності.
3
Відображення тестової та сервісної сторінок. Сервісна сторінка в настройках принтера показує всі його налаштування і ресурси. І в цьому списку є рівень фарби в картрідже.А ось тестова сторінка відображає результати перевірки роботи принтера на наявність помилок. Там повинно відбиватися загальна кількість залишилася фарби.