Як витягнути сірчану пробку.

Сірчана пробка - це результат зайвого скупчення вушної сірки, початкове призначення якої захищати барабанну перетинку від мікробів. Рекомендувати витягнути сірчану пробку самостійно можна тільки людям зі здоровими вухами.
Інструкція
1
Якщо у вас відбулося різке погіршення слуху, або ви чуєте шум у вухах, можна припустити, що сірчана пробка перекрила ваш слуховий прохід. В результаті нескладної маніпуляції лікар-отоларинголог легко витягне сірчану пробку , і ваш слух миттєво відновиться. Для цього йому треба буде взяти спеціальний скребок, схожий на колечко і скористатися ним. Витягнути сірчану пробку можна також методом промивання вушної порожнини. Далі за рекомендацією лікаря треба буде стежити за станом ваших слухових проходів, очищаючи вуха вдома або в поліклініці.
2
Не завжди є можливість скористатися послугами лікаря. Коли сірка накопичилася, стала в'язкою і густий, так як в неї потрапляють слущенние частини епідермісу, не залишається нічого іншого, як спробувати позбутися пробки самостійно. Коли людина купається, досить пари крапель, сірчана пробка набубнявіє і перекриє слуховий прохід. Оскільки пробка щільної консистенції, необхідно її розм'якшити. Візьміть розчин перекису водню, рослинного масла або гліцерину. Постарайтеся лягти, щоб було зручніше закопувати розчин у вухо. Відтягніть вушну раковину назад, і закапайте піпеткою кілька крапель розчину у вухо. Масло крапайте в підігрітому вигляді.
3
Ваткою заткніть вухо, потримайте трохи, і, вийнявши вату з вушної раковини, дозвольте зайвої рідини вилитися. Проробляйте процедуру у дзеркала, щоб перекис водню не потрапила в очі.
4
Іноді потрібно кілька днів, щоб розм'якшити і витягнути сірчану пробку , при цьому закопувати вухо треба до трьох разів на день. В результаті розм'якшення пробка може вийти сама. У разі якщо цього не відбувається, слід взяти теплий розчин ромашки або соди і промити слуховий прохід. Для промивання вух користуйтеся шприцом без голки, гумової спринцівкою або заварним чайником.
5
Щоб уникнути попадання інфекції, видаливши залишки води, закапати у вухо пару крапель медичного спирту.