Як підсилити апетит.

Як відомо, посиленню апетиту сприяє певна їжа, стимулююча виділення шлункового соку, а заодно підсилює моторику шлунку. Людям, у яких поганий апетит, необхідно ознайомитися з такими продуктами.
Інструкція
1
Підготувати шлунок до прийому наступної їжі і посилити апетит допоможуть всілякі супи, які вживають в обід. Це корисна їжа, що надає позитивний вплив на шлунково-кишковий тракт.
2
Існуюча думка, що призначення кислих продуктів - знижувати апетит, не зовсім вірно. Швидше ці продукти схильні його підвищувати, оскільки володіють здатністю посилено виробляти шлунковий сік, який дратівливо діє на стінки шлунка, внаслідок чого прокидається апетит.
3
Додаючи спеції в основні страви, можна однозначно розраховувати на посилення апетиту . З'їсти одну порцію звичайного страви може кожна людина, але навряд чи він попросить добавки, так як без спецій особливого смаку не відчує. Інша справа - блюдо, приправлене часником або провансальськими травами. Напевно, покуштувавши його, важко буде відмовитися від другої порції - апетит обов'язково прийде під час їжі.
4
Існує ряд трав, які допомагають посилити апетит. До них можна віднести корінь кульбаби. Приймати його треба у вигляді настою. Беруть чайну ложку сухого кореня, подрібнюють і заварюють його в склянці окропу, після чого п'ють до їжі за півгодини по чверті склянки настою до 4 разів на день. Протипоказанням до застосування можна вважати виразкову хворобу та гастрити.
5
Гірка трава полину є ще одним засобом для підвищення апетиту . З її допомогою можна також поліпшити травлення, якщо функція шлунково-кишкового тракту трохи знижена.
6
В аптеці можна придбати спеціальний засіб для збудження апетиту , який називається «Збір апетитний». У його складі трава полину гіркого і трава деревію. Приймають настій, запиваючи водою одну столову ложку суміші до їжі (до 4 разів на день).
7
Їжа - не єдиний засіб, здатне підвищити апетит. Здорова людина ніколи не буде скаржитися на його відсутність. Активний відпочинок, плавання, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі - все це позитивно впливає на підвищення апетиту .