Як надрукувати календар. календар надрукувати.

Календар , зроблений власними силами, - це втілення творчих думок і фантазій в реальність і одночасно корисна в господарстві річ. Але слід врахувати, що види календарів і типи друку можуть бути абсолютно різні. Тут слід виходити з власних інтересів і можливостей: потрібен вам календар виключно для практичних цілей, або більшою мірою для естетичних. І де ви будете здійснювати його друк: на домашньому принтері або в друкарні на професійному обладнанні.
Інструкція
1
Найпростіший і економічний варіант - це друк календаря у вигляді звичайної фотографії. Щоб надрукувати календар своїми руками вигляді звичайної фотографії, необхідно, перш за все, зробити його макет. Макет - це електронний проект календаря, файл, який буде основою для власне друку. Отже, необхідно встановити одну з численних програм для самостійного виготовлення календарів на персональний комп'ютер або універсальні програми по обробці фотографій - Фотошоп, Корел Дро.
2
Потім слід продумати дизайн майбутнього календаря і підібрати ті фотографії на електронному носії, які братимуть участь у його створенні. В тому числі, фотографію схеми самого календаря. Звичайно, схему календаря можна намалювати самостійно, але для новачка це буде представляти деякі труднощі.
3
Наступний етап - це обробка фотофайлів, створення унікального дизайну. Для цього будуть потрібні хоча б основні знання по роботі в програмі Фотошоп або інших професійних програмах.
4
Готовий макет календаря зберігається в одному з фотоформаті, такому як TIFF, JPEG або RAW c дозволом 300 dpi. Щоб точніше підібрати розміри фотографії та якість друку можна скористатися спеціальними таблицями для підготовки фотографій до друку.
5
Збережений файл переноситься на флеш-карту або знімний диск і відноситься для обробки в найближчий пункт фотодруку. Якщо потрібно надрукувати календар в більш якісному вигляді, то для цього файл відноситься до приватної чи державної друкарню. Відповідно і вартість друку буде вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J21GUKln0_Y
Корисна порада
У вас на руках готовий унікальний календар, створений самостійно з доступних ресурсів. Таку річ не соромно подарувати друзям, колегам, рідним з приводу і без приводу. Індивідуальні подарунки завжди в моді, вони цінуються за індивідуальність, дивують, радують і налаштовують на творчий лад.