Як скасувати перенесення.

До оформлення різних типів документів існують свої вимоги. Іноді переноси в тексті потрібні обов'язково, іншим разом їх бути не повинно. Навіть якщо ви зважаєте впевненим користувачем Microsoft Word, ви можете не знати (особливо, якщо раніше з цим пунктом не стикалися) або забути, як скасувати перенесення.
Інструкція
1
У верхньому рядку меню програми MS Word «Файл-Правка-Від ...» знаходите пункт «Сервіс».
2
Вибираєте в пункті «Сервіс» третій зверху підпункт під назвою «Мова». Знаходьте там «Розстановка переносів».
3
У що з'явився діалоговому вікні прибирайте галочку зі значення «Автоматична розстановка переносів».
4
Якщо переноси у вашому тексті потрібні, але програма розставила їх (на вашу думку, чи за правилами російської мови) невірно, то такі переноси теж можна скасувати - примусово.
5
Виділіть потрібний вам текст, ставите галочку у віконці «Автоматична розстановка переносів», а потім натискаєте в лівому нижньому куті віконця кнопку «Примусово».
6
У діалоговому вікні буде запропоновано варіанти розстановки переносів у словах. Вам залишиться тільки вибрати потрібний.
7
Існує ще один спосіб скасувати перенесення. Він особливо знадобиться, якщо ваш текст скопійований з якогось джерела, і при форматуванні з'ясовується, що переноси у вашому тексті коштують не так, як потрібно. Або, якщо раптом вам навіщось треба скасувати перенесення тільки в частині тексту.
8
Ви повинні зайти в пункт «Правка» верхнього рядка меню.
9
Там знаходите пункт «Замінити» і відразу натискаєте кнопку «Більше».
10
У вікні вибираєте кнопку «Спеціальний».
11
Відкриється меню, де вам треба буде натиснути «М'який перенос» (третя позиція знизу). У верхньому рядку, де написано «Знайти», з'явиться значок «^ -».
12
У рядок «Замінити на» ставите або пробіл (тоді замість перенесення з'явиться пробіл), або натискаєте кнопку Delete, і тоді перенос забереться зовсім.
Зверніть увагу
Microsoft Word - найпоширеніша офісна програма, в ній можна створювати документи практично будь-якого призначення. Однак в інших програмах роботи з текстом та зображеннями (а їх дуже багато!) Скасовувати перенос потрібно по зовсім іншому алгоритму. Для цього читайте інструкцію, користуйтеся розділом «Допомога» або шукайте інтуїтивно-зрозумілі пункти меню.