Як зробити свято незабутнім.

Організовуючи свято , ми хочемо, щоб він став незабутнім і яскравим, щоб віддрукувати в пам'яті, міг ще не раз приносити задоволення. А тому, намагаємося наповнити його незвичайними подіями і розіграшами, щоб уникнути нудної одноманітності. І дійсно, якщо свято перетворити на шоу, його неможливо буде забути. Особливо, якщо все це зафіксувати на відео і часом переглядати.
Інструкція
1
Для початку продумайте «план місцевості»: метраж приміщення, розстановка столів і розташування безпосередньо сцени (місця дій). Залежно від простору вже можна включати в програму конкретні номери, що вимагають розмаху, наприклад, танці, рухливі конкурси.
2
Важливим аспектом в свято е є прикраса приміщення, яке задає основний тон і настрій у присутніх, починаючи від кольору скатертин та штор, типу світильників і т.д, закінчуючи формою складених серветок.
3
Ніхто з гостей не забуде вечір, якщо ви включите в програму номер з тваринами. Крім того, це внесе емоційний сплеск і загальне схвалення в загальну атмосферу.
4
Творчі номери, що виявляють таланти і нахили у їх учасників. Заготовте символічні призи для стимулу гостей свято а.
5
Обов'язково продумайте меню: страви повинні бути різноманітні й максимально універсальні. По можливості слід врахувати смакові пристрасті (якщо це дозволяє кількість гостей). Те ж стосується і напоїв.
6
Подбайте про музичної частини вечора, щоб музика супроводжувала не тільки конкурси, танці, а й застілля. Адже немає нічого приємнішого ненав'язливою живої музики. Тому найкращим рішенням стане запрошений ансамбль або група професійних музикантів.
7
Освітлення - важливий пункт, який відповідає за формування загального настрою серед гостей. Так що цей пункт у програмі теж слід добре продумати. Приміром свічки надають застілля особливий затишок і романтизм.
8
І, звичайно ж, не забудьте запросити ведучого, який змусить всі сполучні свято а гармонійно злитися в єдиний, плавно ллється потік музики, веселощів і радості, не допускаючи затримок і пауз. Незабутніх вам свято ов!
Корисна порада
Основними моментами, які залишаються в пам'яті, є костюмовані номери: конкурси, розіграші та сценки.