Як встановити вбудовану посудомийну машину.

Установка вбудованої посудомийної машини відрізняється від установки окремостояча тільки тим, що вона буде встановлена в спеціально відведену нішу кухонного гарнітура і всі з'єднання, як і сама машина, будуть закриті шафами. До будь-якої посудомийній машині йде інструкція з докладним описом монтажу.
Вам знадобиться
  • -розетка із заземленням від 16 Ампер
  • -проводка з перетином від 1,5 мм
  • -кран на три чверті дюйма
  • -стрічка ФУМ
  • -разводной двійник або трійник на водопровід
  • -разводной трійник на каналізацію або сифон з водовідведенням
  • -рівень
Інструкція
1
На кожній машинці є гарантія, яка при неправильному монтажі і підключенні знімається. Тому якщо ви не впевнені що все зможете зробити відповідно до правил установки, запросіть спеціалістів. За помірну плату вам проведуть всі монтажні роботи з гарантією якості. Якщо ж ви хоча б раз підключали самостійно пральну машину-автомат , то і з підключенням вбудованої посудомийної машини легко впораєтеся. Тому що принцип абсолютно однаковий.
2
Встановіть машину в призначену нішу. Вирівняйте ніжки, проведіть нивелировку за рівнем і закріпіть ніжки контргайками.
3
Встановіть розетку з заземлення на такій відстані, щоб провід від машини легко діставав до неї. Розетка повинна бути від 16 Ампер.
4
Проведіть від електричного щитка окрему проводку до розетки. Перетин проводки повинно бути від 1,5 мм і вище.
5
Проведіть врізку в водопровід і встановіть кран з різьбленням три чверті дюйма. Якщо в машині передбачено підключення до гарячого водопостачання, кран потрібно встановлювати і на подачу гарячої води. Хоча фахівці вкрай не рекомендують підключати гарячу воду, бо її якість залишає бажати кращого і машина може швидко вийти з ладу. Але вирішувати тільки вам. Прикрутите шланги від посудомийної машини до кранів. Якщо у вас підключено додаткова побутова техніка, яка вимагає живлення від мережі водопроводу, встановіть розвідний двійник або трійник і підключіть до нього всю потрібну техніку.
6
До системи каналізації можна підключитися через розвідний двійник або трійник, а також до сифона з водовідведенням і клапаном зворотного ходу. В цьому випадку потрібно орієнтуватися на те, що вже встановлено або на те, що ще потрібно підключити.
7
Закріпіть стільницю. Встановіть фасад за допомогою кріпильних болтів. Залежно від моделі фасад можна відрегулювати за допомогою більш сильного або слабкого затягування кріплень.
8
Перший пуск машини повинен бути без посуду на самий короткий режим. Перевірте всі з'єднання і якщо є текти, все підтягніть.