Як скласти комерційні пропозицію.

Правильно складене комерційна пропозиція - важливий крок на шляху до успіху. Адже нерідко про послуги або продукції компанії ваші потенційні клієнти можуть дізнатися тільки з комерційної пропозиції. І якщо воно буде складено грамотно, з точки зору маркетингу, клієнт буде вашим.
Вам знадобиться
  • Відомості про потенційного клієнта, керівництві компанії
Інструкція
1
Основна мета комерційної пропозиції - зацікавити клієнта і заінтригувати його. Тому перш, ніж заінтриговувати і зацікавлювати, треба знати про які конкретно клієнтах піде мова. Інакше кажучи, необхідно визначитися з відомостями про клієнта: звернення, посада, правильне написання назви компанії, специфіка діяльності. У самому комерційній пропозиції повинні була наявна також логотип вашої компанії, контактні дані відповідальної особи, дата, чіткий заголовок пропозиції. І, звичайно, поважну форму звернення до співрозмовника ніхто не відміняв.
2
Пропонуйте не свій товар або послуги, а переваги, які ваш потенційний клієнт отримає, придбавши вашу продукцію або послуги. Грубо кажучи, будівельної компанії потрібно пропонувати не суперміцні свердла, а отвори, які цими свердлами можуть бути зроблені швидше, простіше, економічніше. Варто з обґрунтуванням конкретними фактами привести всі переваги вашої пропозиції, не обмежуючись більш низькою ціною, ніж у конкурентів. Намагайтеся вмістити дві основні частини комерційної пропозиції - суть і переваги - на два-три абзаци. Якщо клієнта не зацікавить перша ж частина вашого листа, він не стане читати далі. За обсягом комерційна пропозиція має уміщатися на аркуш формату А4.
3
Після опису переваг товару чи послуги, варто згадати ваші переваги як компанії: можливість термінового замовлення, бонуси і знижки постійним клієнтам, онлайн-заявки, дружелюбна техпідтримка, сервіс і техобслуговування, безкоштовні консультації, постійне поповнення асортименту, навчання персоналу і прочее. Навіть якщо переваг як таких немає, їх потрібно знайти. Перевагою може стати місце розташування вашої компанії, наявність під'їзних шляхів, багатоканальний телефон і навіть привітний оператор.
4
Кінцівка комерційної пропозиції повинна повідомляти потенційному клієнту, які дії йому потрібно вжити, щоб зв'язатися з вами для уточнення пропозиції або укладення контракту. Максимум контактних даних та докладні відомості про форму співпраці значно полегшать подальшу бесіду, зустріч і майбутні партнерські взаємини.
Зверніть увагу
Комерційна пропозиція - це не прайс. Сухі цифри цін малопривабливі.
Корисна порада
Постарайтеся протягом пари місяців писати різні комерційні пропозиції і фіксувати, які й кому відправляєте. А потім можна проаналізувати, на які комерційні пропозиції надійшло найбільше відгуків.