Як відкрити електронну адресу.

Ящик електронної пошти найчастіше є першим, з чого починається знайомство з мережею інтернет. Він необхідний для того, щоб зареєструватися на абсолютній більшості сайтів, зручний як для обміну інформацією та файлами, так і для спілкування. Щоб відкрити електронний адресу , достатньо виконати кілька нескладних кроків.
Інструкція
1
Найбільш зручним поштовим сервером на даний момент є поштовий сервіс Google. За функціоналом він випереджає багато поштові клієнти, такі, як Microsoft Outlook і подібні йому. Ви можете використовувати міні-чат для того, щоб обмінюватися короткими листами зі знайомими, якщо вони також мають поштовий ящик на gmail.com. Особливо слід виділити службу Google Documents, за допомогою яких ви можете переглядати, а також виправляти документи, що надсилаються вам на ящик - як власноруч, так і спільно з ким-небудь.
2
Для відкриття електронного адресу а вам достатньо перейти на заголовну сторінку поштового сервісу і знайти кнопку, яка передбачає відкриття нового поштового ящика. Розглянемо механізм реєстрації на прикладі пошти google. На кожному сервері він відрізняється, але є загальні ключові моменти, на які варто звернути увагу.
3
Перейдіть по адресу у gmail.com, після чого натисніть на кнопку «Створити акаунт». Ви будете переведені на сторінку «Реєстрація аккаунта». Поставтеся до вибору логіна, пароля і секретного питання з максимальною відповідальністю. При потенційної можливості використання електронної пошти для ділового листування найкращим варіантом буде використання вашого маєтку прізвища, розділених крапкою. У випадку з паролем і секретним питанням, виберіть такі, які не можуть бути вгадані навіть людьми, які добре знають вас.
4
Окремої уваги заслуговує вибір імені та прізвища, які ви вказуєте при реєстрації. При використанні ящика для ділового листування найкращим варіантом буде введення ваших реальних імені та прізвища, у всіх інших випадках переважно використання псевдоніма.
5
Заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, після чого натисніть на «Я приймаю умови. Створіть мій аккаут ». Ви завершите реєстрацію і зможете використовувати ящик пошти, який ви тільки що створили.