Як змити фукорцин. Як відтерти розчин фукорцин з шкіри.

Розчин фукорцином, що володіє антисептичною і протигрибковим дією, призначається звичайно при саднах шкіри, поверхневих ранах, тріщинах, ерозіях, гнійничкових і грибкових захворюваннях. Вхідний до складу даного розчину фуксин може на довгий час забарвити шкіру, але існує декілька засобів, за допомогою яких можна змити речовина з її поверхні.
Вам знадобиться
  • - дитяче мило (або жирний крем);
  • - вітамін С.
Інструкція
1
Як і при використанні розчину брильянтового зеленого, вам залишається просто чекати, поки речовина зійде в процесі життєдіяльності. Але паралельно ви можете спробувати відтерти Фукорцин жирним дитячим кремом або дитячим лосьйоном (все це можна придбати в аптеці). Просто візьміть ватяний диск, нанесіть трохи крему і протріть їм забруднену ділянку шкіри. Головне, не перестарайтеся, оскільки занадто агресивне тертя може викликати роздратування.
2
Крім крему ви можете використовувати і перекис водню, і звичайний мильний розчин. Замість звичного вам мила краще застосовуйте господарське, в даному випадку воно виявиться більш ефективним. Зрідка можете змивати плями від фукорцином настоянкою календули (але майте на увазі, що у неї достатньо різкий і неприємний запах).
3
Добре видалити сліди фукорцином здатний вітамін С. Придбати його можна у вигляді готового порошку в будь-якій аптеці. Використовувати необхідно 1 пакетик (2,5 г) за раз: просто розчиніть його в теплій воді і змивайте отриманим розчином Фукорцин.
4
Як вже було сказано, робить препарат таким яскравим і незмивною речовина під назвою фуксин. Завдяки його стійкості розчин фукорцином часто використовується в медицині (переважно в хірургії) для розмітки шкіри. Позбутися від малинових плям, що залишилися після застосування розчину, іноді непросто навіть за допомогою спирту. Якщо не допомагає звичайний, спробуйте застосувати саліциловий.
Зверніть увагу
При видаленні плям від розчину не використовуйте ні в якому разі хімічних побутових засобів для виведення плям, цим ви можете тільки зашкодити свій шкірний покрив.
Корисна порада
Порада на майбутнє: якщо ви часто користуєтеся даними засобом, то придбайте його без фуксину. У такому складі розчин продається досить давно, він безбарвний, без вираженого запаху.