Як розводити Німесил. німесіл порошок Як розводити.

«Німесил» представляє собою лікарський препарат, який має жарознижуючу і протизапальним ефектом. Він досить швидко всмоктується в шлунково-кишковий тракт і має ефект вже через годину після прийому. Тривалість дії даного препарату становить 6 годин.
Інструкція
1
«Німесил» призначають тільки дорослим. Він показаний при болях різного походження (менструальних, головних, зубних болях, післяопераційних і посттравматичних болях), інфекційно-запальних захворюваннях, захворюваннях опорно-рухового апарату, урологічних, гінекологічних, судинних захворюваннях, а також при підвищенні температури тіла в не залежності від причини.
2
Даний препарат протипоказаний при порушеннях функції нирок, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, вагітності, лактації, а також алергії до компонентів препарату.
3
«Німесил» випускається у вигляді порошку і гранул для приготування суспензії. Він має жовтуватий колір і апельсиновий запах. Застосовують «Німесил» всередину по 100 мг 2 рази на добу. Для цього 1 пакетик порошку розводять в половині склянки кип'яченої води. Аналогічним чином розводять і гранули. Залежно від стану хворого та переносимості препарату можливе збільшення дози. Літнім людям дозу, як правило, зменшують. У будь-якому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем про застосування даного препарату.
4
«Німесил», як будь-який лікарський препарат, має свої побічні дії. У людини, яка застосовує «Німесил», може виникнути головний біль, запаморочення, сонливість, нудота, блювота, діарея, задишка, алергічні реакції, затримка сечовипускання і ін. Проте дані симптоми зустрічаються досить рідко. Найбільш виражено вони проявляються при передозуванні «НІМЕСИЛ». В цьому випадку потерпілому призначають промивання шлунка та прийом активованого вугілля.
5
Необхідно з обережністю приймати даний препарат хворим, які вживають ліки, що знижують тиск, сечогінні засоби, а також протизапальні та знеболюючі ліки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qnSP6q_JeHY