Як поставити проксі сервер.

Для виконання деяких завдань, пов'язаних з інтернетом, перед користувачем персонального комп'ютера може виникнути необхідність установки власного прокси- сервера, який зможе допомогти вирішити численні проблеми. Наприклад, потрібно прискорити роботу браузера або приховати свій комп'ютер в мережі.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно скачати сам проксі-сервер. Як приклад, будемо встановлювати squid, який необхідно попередньо завантажити з інтернету. Це можна зробити на офіційному сайті www.squid-cache.org/. Після того як ви завантажили архів squid.rar, розпакуйте його в папку c: squid. Звичайно, можете встановити його і в іншу папку, але тоді вам доведеться коригувати .bat файли. Далі встановлюйте squid як системну службу і створіть кеш, запустивши для цього install_step1.bat і install_step2.bat файли.
2
Тепер на вашому комп'ютері працює squid25, перевірити працездатність якого ви можете, перейшовши в «Мій комп'ютер». Далі натисніть вкладку «Управління, а потім« Служби ». Знайдіть там файл під назвою squid25. Після перевірки вам потрібно прописати в браузері настройки, ввівши адресу 127.0.0.1 і порт 3128. В кожному браузері шлях до цих налаштувань різний, але знайти це місце зовсім неважко.
3
Практично у всіх браузерах настройки проксі-серверів однакові. Також варто відзначити, що ви в будь-який момент зможете змінити параметри, наприклад, замінивши на інший проксі-сервер. Робиться це практично також, як і установка «з нуля». Далі можна вважати, що процес установки прокси- сервера на ваш комп'ютер добіг кінця.
4
Звичайно, існує і достатня кількість інших варіантів виходу з ситуації, що склалася, але цей - самий зручний та доступний для звичайного користувача персонального комп'ютера. Пам'ятайте, що вищевказана служба не забезпечує вирішення всіх можливих проблем, а тільки незначно прискорює роботу в інтернеті. У зв'язку з цим шукайте проксі-сервер, що підходить саме для ваших потреб. Як бачите, встановити цю функцію на комп'ютер реально, головне - по черзі налаштувати всі параметри системи.