Як знайти бездротові мережі.

Бездротова мережі в даний час достатньо повсюдні. Багато кафе, ресторани і клуби пропонують своїм по мережі телям послуги бездротових мереж з доступом в інтернет. Так виглядає процес пошуку бездротових мереж за допомогою ноутбука під управлінням операційної системи Windows.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено Wi-Fi-модуль. Якщо ви не впевнені, що він є, подивіться інструкцію до пристрою. Якщо вам зустрінеться логотип або напис Wi-Fi, значить на вашому комп'ютері присутній даний модуль. Його включення виробляється звичайно за допомогою спеціальної клавіші або сполучення клавіш. Кнопка включення Wi-Fi (окрема або працююча в поєднанні з клавішею Fn) зазвичай позначається малюнком у вигляді антени. Якщо після натискання на неї індикатор роботи мережі не спалахує - зайдіть в диспетчер пристроїв і перевірте, задіяна чи мережева карта, що відповідає за бездротове з'єднання. Світиться індикатор Wi-Fi означає, що ви можете приступити до пошуку бездротових мереж.
2
Якщо ваш комп'ютер знаходиться в зоні дії однієї або декількох бездротових мереж, то, як правило, система Windows повинна видати автоматичне повідомлення, після кліка на яке має відкритися папка "Мережеві підключення". У ній вам потрібно буде вибрати необхідне з'єднання, ім'я якого, як правило, відповідає назві закладу, який надає доступ до безкоштовного Wi-Fi. Таким чином, пошук бездротових мереж займає буквально "два кліка".
3
Якщо комп'ютер не визначив бездротові мережі , то можна знайти їх вручну. Для цього зайдіть в меню "Пуск", натисніть кнопку "Підключення" і в списку виберіть рядок "Бездротове мережеве з'єднання". Після цього має відкритися вікно, в якому будуть показані всі доступні бездротові мережі . Оновіть інформацію, натиснувши на посилання "Оновити список доступних мереж" (розташовується праворуч), виберіть необхідну мережу і подвійним кліком миші підключіться до неї.
Зверніть увагу
Деякі бездротові мережі захищені паролем. Такі мережі будуть позначатися в списку спеціальної іконкою у вигляді замку. Підключайтеся до таких мереж тільки в разі, якщо ви знаєте пароль.