Як видалити папку Мої документи.

Видалення папки «Мої документи » в операційних системах Windows XP і Vista може знадобитися з різних причин, але одна з головних - це зменшення вільного дискового простору. За замовчуванням система пропонує зберігати в цю папку створені або завантажені файли, і папка «Мої документи » швидко розростається в розмірі і, відповідно, зменшується вільне місце на диску з встановленою системою Windows .
Інструкція
1
Для того щоб видалити папку «Мої документи », потрібно зробити наступні кроки: Натисніть послідовно клавіші Win + R (Win це клавіша з картатим прапорцем) і у вікні,, в рядку введення наберіть «regedit» без лапок і натисніть «Ок» або клавішу Enter.
2
Відкриється вікно «Редактор реєстру», поділене вертикально на дві частини. У лівій частині виберете розділ HKEY_LOCAL_MACHINE і клацніть по ньому. У списку, що випав потрібно вибрати SOFTWARE і теж клацнути по ньому. Далі виберіть Microsoft і у випадаючому списку клацніть на Windows і виберіть CurrentVersion. Потім виберіть Policies і потім NonEnum. Весь шлях виходить такий: HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesNonEnum.
3
У правій частині вікна клацніть правою кнопкою миші на вільному просторі. З'явиться напис «Створити». Переведіть на нього стрілку миші, і з'явиться вікно дій з декількома пунктами. Виберете «Параметр DWORD» і клацніть на нім. У вас з'явиться новий параметр з ім'ям «Новий параметр # 1». Перейменуйте цей параметр в {450D8FBA-AD25-11D0-98A8-0800361B1103}. Саме так, з дужками. Для перейменування можна скопіювати звідси нова назва і, клацнувши правою кнопкою миші на перейменовувати параметрі і вибравши пункт «перейменувати», вставити навое назву. Клацніть ще раз по перейменованому параметру правою кнопкою миші і виберете пункт «Змінити». У віконці поміняйте в рядку значення 0 на 1. Клацніть «Ок» і закрийте вікно «Редактор реєстру». Перевантажите комп'ютер, і більше ви не побачите папку «Мої документи ».
Зверніть увагу
У редакторі реєстру не змінює значення параметрів, точно не уявляючи собі, що означають ці параметри і їх значення. Некоректні зміни в реєстрі можу привести не тільки до збоїв у роботі комп'ютера, але і взагалі до відмови завантажуватися.