Як розширити віртуальну пам'ять.

Перш ніж говорити про розширення віртуальної пам'яті комп'ютера, необхідно розібратися, що це таке і навіщо вона потрібна. Віртуальна пам'ять починає використовуватися в той момент, коли всі програми займають повністю фізичну пам'ять, тобто ОЗУ, яка розташовується на материнській платі.
Інструкція
1
Операційна система займає частину жорсткого диска, створюючи там віртуальну пам'ять. Однак початкового кількості цієї пам'яті може не вистачати, і виникає необхідність її розширення.
2
Першим ділом для того щоб розширити віртуальну пам'ять, вам потрібно перейти в «Панель управління», попередньо натиснувши на кнопку «Пуск». Далі перейдіть у вікно «Система» і виберіть вкладку «Додатково». Після цього в розділі «Швидкодія» натисніть на «Параметри» і виберіть вкладку «Додатково» у вікні «Параметри швидкодії». Дана процедура практично ідентична на операційних системах Windows XP і Windows Seven.
3
Тепер можна сказати, що процес розширення віртуальної пам'яті практично підійшов до кінця, так як вам залишається тільки в розділі «Віртуальна пам'ять» виявити «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках», що насправді і є обсягом віртуальної пам'яті , доступної в даний час. Для його коригування вам потрібно тільки натиснути на кнопку «Змінити».
4
Швидше за все, за замовчуванням у вас стоїть значення в 2046 мегабайт, яке ви можете розширити до максимальних 4096 мегабайт. Якщо вам у подальшому потрібно буде зменшити віртуальну пам'ять, то змініть значення параметрів.
5
Як бачите, розширити віртуальну пам'ять вашого комп'ютера зовсім неважко, головне - слідувати інструкції, і ви забезпечите собі зручну роботу з великою кількістю програм. Для вирішення цієї проблеми є й інші способи, автоматично вибирають обсяг віртуальної пам'яті, але цей варіант самий зручний і доступний для звичайного користувача.
Віртуальна пам'ять, вона ж файл підкачки - спеціальна технологія багатозадачних операційних систем, що дозволяє додавати до оперативної пам'яті комп'ютера частку пам'яті жорсткого диска. Збільшення віртуальної пам'яті комп'ютера доступно навіть починаючому користувачеві.
Інструкція
1
В операційній системі Windows файл підкачки, що відповідає за обсяг віртуальної пам'яті, називається "pagefile.sys". Цей файл має сенс збільшувати, якщо ви використовуєте в роботі високопродуктивні програми, що вимагають великої обчислювальної швидкості, або граєте в вимогливі ігри, або ж робите і те, і інше одновременно.Для изменеия обсягу віртуальної пам'яті пройдіть в «Панель управління», виберіть категорію « Система ». У Windows XP виберіть вкладку «Додатково», в Windows Vista або 7 виберіть вкладку «Додаткові параметри системи». У який з'явився на екрані вікні знайдіть розділ «Швидкодія» та натисніть кнопку «Параметри», після чого в ще одному новому вікні виберіть вкладку «Додатково». Ви побачите обсяг файлу підкачки в даний момент на вашому комп'ютері, вказане в мегабайтах.
2
Для збільшення віртуальної пам'яті натисніть кнопку «Змінити», виберіть основний жорсткий диск (зазвичай диск «C:/»). Приберіть галочку з поля «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки», зверніть увагу на число рекмоендуемого загального обсягу файлу підкачки і вкажіть його в полі «Максимальний розмір (Мб)», після чого натисніть кнопки «Задати» - «ОК» - «Застосувати» - «ОК». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте комп'ютер.
3
Віртуальну пам'ять в ОС Windows Vista і Windows 7 можна збільшити, використовуючи флеш-накопичувачі, наприклад, на 4 або 8 Гб. Використовуйте для цього порожню флешку і технологію ReadyBust: вставте флеш-накопичувач в порт USB 2.0. Після виявлення комп'ютером нового пристрою, у вікні виберіть «Прискорити роботу системи». Коли відкриється сторінка налаштування ReadyBoost, виберіть варіант «Використовувати цей пристрій» і вкажіть новий розмір віртуальної пам'яті.
Зверніть увагу
1 Гб = 1024 Мб