Як вирішувати завдання на роботі.

Будь стикається з вирішенням робочих завдань, але не кожен може грамотно їх вирішити. Складіть чіткий план знаходження рішення, і ви досягнете найкращого результату.
Вам знадобиться
  • - поставлена задача
  • - бажання її вирішити
Інструкція
1
Спочатку розробіть для себе систему ранжирування завдань за рівнем важливості. При отриманні завдання візьміть собі за правило відразу визначати її важливість: першорядна, висока, звичайна. До виконання першорядних завдань приступайте негайно, решта можна відкласти, але обов'язково поставте собі термін їх виконання. Якщо ви ведете календар задач в пошті, то там ще просто. Можна, наприклад, ставити нагадування або маркувати задачі різнокольоровими прапорцями.
2
Будь-яку задачу, починаючи від складної і закінчуючи найпростішою, можна розділити на підзадачі. Тоді рішення дасться легше. Закінчуючи будь етап виконання завдання, покажіть досягнуті результати керівництву. Порадьтеся, чи в правильному напрямку ви рухаєтеся, можливо, курс варто змінити. Якщо задачу ставите ви собі самі і радитися з керівництвом не потрібно - тим простіше. Але не забувайте про самоконтроль і терміни - це дві найважливіші складові, що визначають успіх вирішення робочих завдань.
3
Якщо задача настільки складна, що вимагає залучення співробітників інших спеціальностей, не соромтеся говорити про це керівництву. Не варто брати на себе завдання, впоратися з якою ви однозначно не зможете своїми силами. Краще грамотно аргументувати начальству, чому ви вважаєте, що вам може знадобитися допомога інших співробітників.
Корисна порада
Не соромтеся звернутися за порадою до більш досвідченим співробітникам.