Як пофарбувати пластиковий бампер.

Велика частина навісних деталей для сучасного автомобіля виготовляється з пластика. Пластикові бампера - це найбільш вразливі місця автомобіля, вони легко піддаються пошкоджень. Багато пошкодження деталей пластику можна відремонтувати, довірити цю роботу можна фахівця або провести самостійно. Після фарбування пластиковий бампер буде виглядати як з прилавка магазину. Також приводом для цього може послужити розбіжність оригінального кольору бампера і кузова автомобіля внаслідок заміни старого бампера на новий і т.д.
Інструкція
1
Для того, щоб здійснити фарбування самостійно, потрібно слідувати інструкції, і тоді результат буде тільки радовать.Для початку необхідно зняти бампер. Зазвичай проблем з його демонтажем не виникає.
2
Далі очищаємо бампер від бруду. Обробляємо всю його поверхню наждачним папером із зернистістю Р220, потім використовуємо наждачний папір з більшою зернистістю Р400. Після повного зняття фарби бампер потрібно добре вимити і висушити.
3
Наступний етап роботи - це нанесення грунтовки. Так як її наносять у кілька шарів, потрібно дочекатися, коли попередній шар повністю висохне. Ґрунтовку слід наносити тонкими шарами.
4
Після того, як висохне останній шар грунтовки, потрібно знову пройтися наждачним папером Р400. Для згладжування невеликих шорсткостей можна застосувати наждачний папір Р600.
5
Далі приступаємо до фарбування. Лакофарбове покриття наноситься строго тонкими шарами кілька разів. Перш, ніж покривати новим шаром, потрібно дочекатися остаточного висихання останнього нанесеного шару.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q7NCAJdytF8
Корисна порада
Невеликі похибки, що утворилися після нанесення чергового шару, у вигляді бульбашок і розлучень, можна усунути після того, як фарба висохне повністю. Потім у цих місцях поверхню відшліфовується наждачним папером Р1000-Р1200. Під час шліфування рекомендується використовувати воду. Шліфовку поверхні слід проводити тільки в одному напрямку без використання спеціальної техніки.