Як підвищити пріоритет процесу. Як змінити пріоритет про.

Планування процесів в UNIX грунтується на їх пріоритеті . Зазвичай кожен процес має два пріоритетних атрибута. В Windows існує 32 рівня пріоритетів. На комп'ютері можна прискорювати роботу програм, які знаходяться в операційній системі. Для цього треба тільки підвищити пріоритет процесу.
Інструкція
1
Вам потрібно зайти в «Диспетчер завдань». Для цього натисніть правою кнопкою миші по розділу «Панель завдань». В контекстному меню виберіть «Диспетчер завдань». Зайдіть у вкладку «Процеси». Там ви побачите список всіх запущених процесів. Знайдіть той, який вам потрібен, і за допомогою кліка правою кнопкою миші клікніть по ньому. Далі виберіть команду «Пріоритет». Тепер можете підвищувати пріоритет процесу. «Диспетчер завдань» можна закрити.
2
Підвищити пріоритет можна також за допомогою утиліти InqSoft Speedballs. Дана програма відстежує всі процеси. Запустіть її на комп'ютері. Підвищення пріоритету процесу відбувається автоматично. Зайшовши в «Налаштування», ви можете змінити параметри. В меню, де написано «Підвищувати пріоритет до», поставте галочку на High і натисніть «Застосувати».
3
В «Панелі управління» зайдіть у розділ «Налаштування». Виберіть пункт «Продуктивність і обслуговування». Перейдіть в меню «Система» і переключіться на вкладку «Швидкодія». Знайдіть розділ Application Performance і встановіть за допомогою стрілочки потрібний рівень пріоритету процесу.
4
Можна підвищити пріоритет процесу і в Linux. Робиться це через консоль. Натисніть команду top - перед вами з'явиться текст. Тепер можна виконувати різні дії. Для підвищення пріоритету натисніть кнопку на клавіатурі r.
5
Якщо вам треба підвищити пріоритет процесу в грі, зробіть наступне. Наприклад, візьміть гру World of Warcraft. Відкрийте через «Пуск», далі програму «Блокнот». Вставте цей текст:echo off cd/d "C:/Program Files/World of Warcraft" start/high wow.exe. Змініть ось цей шлях: "C:/Program Files/World of Warcraft" на новий, який буде у вас. Збережіть написаний раніше текст в «Блокноті», в форматі .bat. Через цей файл запускайте вашу гру. Ви помітите збільшення пріоритету.