Як відкрити бізнес "з нуля". Як заробити багато грошей з нуля.

У кожної людини хоча б раз в житті виникають думки відкрити бізнес. Прийнято вважати, що бізнес - це шлях до власної свободи і незалежності: фінансової, кар'єрної, особистісної. Не будемо стверджувати, що це - правда, але й не станемо доводити протилежне. Однак кілька важливих порад про те, як відкрити бізнес з нуля, слід знати кожному, хто вирішив відправитися в самостійне плавання.
Інструкція
1
Визначимося з бізнесомДля того щоб рухатися до мети, необхідно цю мету визначити. Наївно думати, що якщо ви бачили, як працює магазин у знайомого підприємця або точка на ринку або офіс продажів пластикових вікон, то зможете без особливих зусиль влізти в цей же ринок і відкусити собі шматок пирога. Перетворити на бізнес краще те, з чого особисто вам вдається витягувати дохід. Добре робите масаж - відмінно, ремонтуєте комп'ютери всім навколо - чудово, допомагаєте людям з переїздами на ГАЗелі - прекрасно. Якщо ви все це робите, то немає ніякого сенсу лізти у виробництво харчових продуктів. Ринок, на який ви входите, повинен бути вам зрозумілий і знаком.
2
Куди йти? Починаючи бізнес з нуля, уявіть на перспективу, яким він має стати через три місяці, через півроку, через рік. Запишіть думки в блокнот. Згодом вони стануть чимось на зразок послідовного плану розвитку, на який належить орієнтуватися. Через деякий час він обросте деталями і особливостями, про які на самому початку ви не знали.
3
Спочатку - справа, потім - бюрократія Будь-який бізнес - це, насамперед, діяльність. Від того, що ви сьогодні зареєструєтесь підприємцем або відкриєте ТОВ, купите оргтехніку і орендуєте офіс, гроші завтра самі не поллються рікою. Можна півроку просидіти в красивому офісі і не закрити жодної угоди. Спочатку краще попрацювати неофіційно. Поринути у світ майбутніх проблем, який називають підприємництвом, заздалегідь. Є варіант, що після неофіційної роботи, у вас відпаде бажання продовжувати бути бізнесменом. І це буде дуже хорошим результатом з двох причин! По-перше, напрацьований досвід організації підприємництва залишиться з вами. По-друге, заощадите гроші на формальних процедурах з реєстрацією та іншими витратами, супутніми початковому етапу становлення.
4
Фінанси Відпрацювавши в такому режимі деякий час, складіть для себе фактичний звіт про прибутки і збитки. Є величезна ймовірність, що фактичні витрати виявляться більше запланованих. Не дивуйтеся. Це звичайне занурення в підприємницьке середовище: вирішення проблем, викликаних нестикуваннями планів і фактів. Далі слід почати працювати в двох напрямках: вчитися правильно планувати і скорочувати витрати. Прибуток - не єдиний індикатор правильності обраного шляху. Звичайно, розраховувати економіку кожного місяця, виводячи позитивну рентабельність, - це ідеальний варіант. Але якщо з місяця в місяць хоча б скорочується збиток - це вже щось.
5
Вихід із теніКогда бізнес став мати ознаками стабільності (за обсягом угод і по надходженнях грошей), можна почати думати про легалізацію та оренді офісу. Також це стане першим кроком до розширення. На даному етапі витрачені гроші стануть вже не грошима, викинутими в трубу, а інвестиціями.