Як навчати іноземної мови.

Сьогодні існують сотні методик навчання іноземної мови .Кожен вибирає для себе, як саме вчитися. Деякі програми виявляються неефективними, інші - завойовують величезну популярність. Однак, існує ряд загальних принципів навчання іноземної мови .
Вам знадобиться
  • - навчальні матеріали
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Починати вивчення іноземної мови необхідно з самого дитинства. Тільки в цьому випадку він буде даватися легко і естественно.Еслі ви самі володієте іноземною мовою, почніть навчати вашу дитину буквально з народження. Не переживайте, що він буде плутати слова. Уже давно доведено, що діти-білінгвісти набагато більш розвинені, ніж їх однолітки, і надалі легше засвоюють будь-яку інформацію.Просто використовуйте фрази іноземною мовою в повсякденному житті. Як тільки дитина почне говорити рідною мовою, регулярно грайте з ним в ігри і на іншій мові. Тренуйтеся в називання навколишніх предметів двома мовами. Візьміть за правило проводити один з щоденних ритуалів (одягання, купання) повністю іноземною язике.Еслі ви знаєте мову погано, вчіть його паралельно з дитиною. Але самі при цьому знайдіть фахівця, який контролюватиме вашу вимову і граматичну побудову фраз.
2
Для учня більш старшого віку вже необхідні навчальні матеріали, адже вивчення іноземної мови не обмежується лише розмовною лексикою. Граматика, орфографія, аудіювання, сприйняття тексту - все це можна отримати, освоївши спеціалізований курс іноземної. Придбайте якісний підручник для самостійного навчання. Крім того, сьогодні замість звичних курсів і репетиторів можна вибрати доступні он-лайн урокі.Виберіте в інтернеті підходящий курс і запропонуйте дитині приділяти йому по 20-30 хвилин в день. Цього достатньо, щоб швидко і легко освоювати мову. Знайдіть однодумців з інших країн, з якими можна спілкуватися через skype або icq, практикуючи розмовну мову.
3
Найефективніший спосіб навчання іноземної мови - занурення в середовище. Ваше завдання, як педагога або батька, полягає в створенні цього середовища. Іноземна мова повинен оточувати учня всюди. Підключіть кабельне або супутникове телебачення з зарубіжними каналами (щоденний перегляд блоку новин превосходно збагачує лексичний запас). Читайте книги, дивіться кіно і мультфільми іноземною мовою. Але найголовніше - навчіть вашої дитини або учня говорити. Найкраще це практикується з носіями мови. Якщо є можливість, влаштовуйте регулярні стажування або просто поїздки в країну мови. Обов'язкова умова - відсутність російськомовних "помічників", які будуть переводити і говорити за дитину. Найкраще - компанія однолітків, в якій він просто буде змушений почати говорити іноземною мовою, і в результаті освоїть його вкрай швидко.
Зверніть увагу
Не можна навчати дитину насильно. Якщо у нього немає бажання, краще взяти паузу на кілька місяців. Інакше ви ризикуєте назавжди викликати огиду до іноземної мови.
Корисна порада
Подайте ідею вивчення іноземної мови як щось природне. Демонструйте дитині, наскільки цікаво і корисно говорити іншою мовою, і які перспективи він відкриває в майбутньому.