Як відігріти дизель.

Багато автомобілістів стикаються з проблемою загелеванія дизпалива в зимовий час. Трапляється це найчастіше тому, що ви користуєтеся річної соляркою або ж зимовим паливом поганої якості. Що ж робити в такому випадку і як запобігти замерзанню палива.
Інструкція
1
Дизельне паливо має дві температурні точки: температура фільтрації і температура загелеванія.Вообще, температура загелеванія - це коли ваша солярка перетворюється на желе, і можливість прокачати її через паливопроводи і паливні фільтри відсутній. Відбутися це може або тому, що ви самі ставитеся до заправки автомобіля з недостатньою увагою, або ж тому, що на заправці вам відпустили неякісне паливо, і при різкому зниженні температури на вулиці ваше паливо раптом перетворилося в желе.
2
Усунути дану проблему можна таким способом. Налийте в бак подвійну або навіть потрійну дозу антігелевой присадки, все інше відігрівайте за допомогою струменя гарячої води. Спробуйте скористатися паяльною лампою (дотримуйтеся при цьому всі необхідні запобіжні заходи).
3
Робиться все так: запалів паяльну лампу, візьміть шматок жерстяної труби довжиною приблизно півтора метра, діаметром близько десяти сантиметрів і направте полум'я лампи в трубу, тим самим ви отримаєте щось на зразок теплової гармати. Слідкуйте також, щоб полум'я не вийшло під ваш автомобіль в чистому вигляді, інакше ви ризикуєте занадто його розігріти. Ну і в самому крайньому випадку просто дочекайтеся відлиги.
4
Для того щоб не допустити наступні випадки замерзання солярки, звертайте увагу на наступні моменти. В холодну пору року заливайте тільки зимове дизпаливо (тут, правда, можливий варіант натрапити на недобросовісних продавців, які продають річну солярку під виглядом зимової), користуйтеся антігелевой присадками (вибирайте імпортні варіанти, стоять вони, звичайно, дорожче вітчизняних аналогів, але користі від них набагато більше), встановіть у вашій машині електричні підігрівачі дизельного палива.