Як передати відео на телевізор.

Сучасні телевізори дозволяють передавати на них інформацію не тільки з звичних DVD-плеєрів, але і з flash-карт і навіть з комп'ютера або ноутбука. Останній варіант популярний в тому випадку, коли телевізор є альтернативою монітора, або коли є необхідність подивитися відео високої роздільної здатності.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити перед підключенням комп'ютера до телевізора - це знайти збігаються роз'єми. Варіантів не дуже багато, і багато з них є взаємозамінними. Найбільш популярні відеовиходи в системних блоках такі: VGA, DVI і HDMI.
2
В сучасних рідкокристалічних і плазмових телевізорах, як правило, присутні роз'єми VGA і HDMI. Зверніть увагу на той факт, що перший тип призначений для передачі аналогового сигналу, а другий - цифрового.
3
Щодо універсальним портом в системному блоці є роз'єм DVI. Існують перехідники формату DVI-VGA і DVI-HDMI. Придбайте потрібний кабель і перехідник (в разі необхідності). Природно, якщо ви використовуєте кабель DVI-VGA, то сигнал буде не цифровим, а аналоговим.
4
Підключіть один кінець кабелю до системного блоку комп'ютера або ноутбука, а другий - до вашого телевізора. Відкрийте меню налаштувань телевізора і вкажіть необхідний роз'єм в якості основного джерела сигналу.
5
Увімкніть комп'ютер або ноутбук. Клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть кнопку «Знайти» для визначення вашого телевізора.
6
Існує декілька варіантів подальшої настройки параметрів виведення зображення. Якщо ви плануєте використовувати замість основного монітора телевізор, то виберіть його в рядку «Екран» та активуйте пункт «Встановити як монітором».
7
Якщо ви хочете збільшити простір робочої області, тобто спільно використовувати обидва екрани, то виберіть пункт "Розширити цей дисплей». Використовуючи дану функцію, ви отримаєте можливість одночасного запуску і використання двох додатків, кожне з яких буде розміщуватися на окремому екрані.