Як зліпити Діда Мороза.

Багато хто чекає з нетерпінням Нового року, готуючись до нього всією родиною. Перед цим святом займіть дитини ліпленням пластилінового Діда Мороза! Спільна робота дуже зближує, і дитині сподобається іграшка, зроблена своїми руками.
Вам знадобиться
  • - пластилін
Інструкція
1
Вам знадобиться пластилін декількох кольорів. Найбільше ви витратите пластиліну того кольору, з якого ви будете робити шубу. Зазвичай вона темно-синього або яскраво-червоного кольорів. Пластиліну цього кольору потрібно один або два цілих шматка залежно від розміру фігурки. Ще вам знадобиться білий пластилін - з нього буде комір, рукавиці і борода, рожевий - для особи, коричневий або сірий - для валянок, а також чорний - для очей і жовтий - для зірок на шубі.
2
Зліпити тулуб-шубу. Зробіть з синього або червоного пластиліну фігуру, схожу на дзвін. З білого пластиліну скачайте дві ковбаски - одну достовірніше, другу коротший. Одну приклейте до подолу - це буде хутряна галявина. Другу прикріпить вертикально, з'єднавши з нижньої. Зробіть круглий білий кульку, сплюсніте його і приклейте в верхній частині - це пухнастий комір, адже у Діда Мороза повинна бути тепла шуба.
3
Тепер скачайте з того ж пластиліну, з якого робили шубу, товсту довгу ковбаску - це будуть рукава. Приліпите їх на вершину дзвони. До кінця кожного рукава приробити білі рукавиці.
4
Скачайте з рожевого пластиліну кульку-голову. До неї приробити білу пишну бороду і білі довге волосся. З невеликого шматочка рожевого пластиліну зробіть ніс, приклейте його до середини особи Діда Мороза.
5
Потім зробіть два маленьких білих кружечка, розплющите їх і прикріпіть до обох сторін носа. Це очі. В середину очі приклейте по маленькій чорній точці-зіниці.
6
Зробіть конус з пластиліну, який залишився від тулуба. Це буде шапка. Для її окантовки використовуйте білий пластилін. Надіньте шапку на голову Діду Морозу і добре закріпіть. З коричневого шматка пластиліну зліпіть валянки і прикріпіть до тулуба. Валянки повинні бути стійкими, щоб Дід Мороз не впав. Краще їх небагато приплюснути.
7
Після цього з жовтого пластиліну зробіть кілька невеликих зірочок для прикраси шуби. Акуратно їх прикріпіть до тулуба. З'єднайте тулуб і голову. Ваш Дід Мороз готовий! Його можна поставить під ялинку як символ нового року. А можна подарувати друзям.