Як заїхати в гараж заднім ходом. Як правильно заїхати на авто в бокс.

Рух на автомобілі заднім ходом у багатьох викликає деякі труднощі. Обмежений огляд заважає впевнено здійснювати маневри. А якщо при цьому необхідно заїхати у вузький гараж, виникає страх не вписується у ворота і подряпати машину.
Інструкція
1
Якщо ви жодного разу самостійно не в'їжджали в гараж заднім ходом , проведіть попередні тренування на звичайній парковці. Для цього треба вибрати вільний від інших машин місце - за містом на пустирі, на великій стоянці перед магазином в тихому кутку. Для імітації воріт гараж а підійдуть помаранчеві дорожні конуси. Вони добре видно в заднє дзеркало і зроблені з м'якого пластику, що не подряпає машину в разі невдалого прокату. Вам знадобляться чотири конуса. Два з них будуть зображувати ворота гараж а, і два - задню стіну. Для початку їх можна розставити трохи ширше, ніж реальне відстань гараж вих воріт. Вам доведеться навчитися здійснювати маневр в обмеженому просторі.
2
Заїзд в бокс відбувається під лівим або правим кутом, залежно від місця розташування гараж а. На майданчику треба проїхати повз конусів прямо і зупинитися так, щоб ваш задній бампер перебував на одному положенні з крайнім конусом. При цьому автомобіль повинен бути трохи повернутий у зовнішній кут, наскільки дозволяє простір перед гараж ом.
3
Після цього включіть задню передачу і повільно починайте рух. Припустимо, ви заїжджаєте в гараж з лівого боку. Значить, на початку руху в праве дзеркало вам не буде видно правий конус (права стіна або стулка гараж а). Всі рухи ви починаєте здійснювати, орієнтуючись в ліве дзеркало і на лівий конус. При русі заднім ходом не забувайте дивитися і на капот автомобіля. У момент руху він робить поворот, і, якщо відстань від воріт до наступної стінки невелике, можна її зачепити.
4
При русі назад зліва направо кермо необхідно крутити вліво. Орієнтуйтеся на лівий конус рівно до того моменту, поки в праве дзеркало не побачите і правий конус. У цей момент можна зупинитися і визначити чи рівномірно відстань машини до обох конусів. Якщо ви бачите, що притиснулися до якого-небудь конусу занадто близько, машину необхідно вирівняти.
5
Для цього включіть першу швидкість і проїдьте вперед, викручуючи кермо в ту сторону, до якої більше притиснулися. Наприклад, вам здається, до правого конусу ви притиснулися більше. Значить, і кермо вам при русі прямо треба викрутити вправо, вирівнюючи корпус автомобіля. Такий маневр можна повторювати до тих пір, поки машина не увійде в уявний бокс рівно.
6
Потренувавшись на конусах, можна починати маневри вже і реальних умовах. При цьому не забувайте, що швидкість руху заднім ходом завжди повинна бути мінімальна. Така, при якій ви зможете правильно працювати кермом, не перекручуючи його і орієнтуватися по дзеркалах.