Як підвищити напругу на процесор.

Збільшення працездатності персонального комп'ютера - це те, про що хоч раз замислювався майже кожен користувач. Одним з головних етапів цієї процедури є розгін процесора . Здійснити його можна за допомогою підвищення напруги. Звичайно, ця процедура може закінчитися плачевно для комп'ютера, однак якщо він не може забезпечити всі ваші потреби, то спробувати варто, але з максимальною обережністю.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - процесор.
Інструкція
1
Для початку дістаньте процесор з FCPGA сокета і зніміть з нього кулер з радіатором. Далі виявіть на процесорі всі необхідні вам контакти, які ви будете з'єднувати. Після цього приготуйте робоче місце, де буде виконуватися дана робота, так як її необхідно робити з максимальною обережністю і особливою увагою.
2
Тепер візьміть невеликий шматок мідного дроту і зробіть на одному кінці петельку, яка буде огинати необхідні контакти, прийнявши форму трикутника. Потім оточіть петлею потрібні контакти і зафіксуйте їх за допомогою пластику. Далі за допомогою плоскогубців або інших інструментів, що виконують функції подібного роду, натягніть дріт так, щоб він самостійно тримався і здійснював з'єднання.
3
Тепер залишається тільки перевірити якість з'єднання і помістити процесор назад в FCPGA сокет. Головне - пам'ятайте, що дріт не повинна торкатися жодних контактів за винятком тих, які вже з'єднані один з одним. Далі можна вважати процес завершеним. Як бачите, забезпечити збільшення напруги на процесор реально, головне - з увагою і обережністю слідувати певним крокам, і ви станете власником більш потужного процесора .
4
Однак не варто думати про те, що це набагато збільшить потужність вашого комп'ютера. Краще купити додаткові модулі і тим самим повністю збільшити продуктивність. Завжди замислюйтесь про наслідки, які можуть нашкодити вашому комп'ютеру. Тим більше, якщо у вас немає навичок, краще звернутися в спеціалізований центр.
Підвищення напруги - один із способів так званого «розгону» процесорів. Таким чином, можна домогтися підвищення продуктивності на 10-15 відсотків. Для зміни параметрів напруги можна використовувати вбудовані можливості материнської плати, або спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і після появи стартового екрану материнської плати натисніть кнопку Del на клавіатурі (залежить від материнської плати), щоб зайти в BIOS. Якщо з першого разу не виходить увійти в систему введення виведення, спробуйте ще раз. Перейдіть в розділ Power Bios Setup або Power Management Setup (назва цього пункту також залежить від материнської плати, шукайте схоже). Встановіть параметр Vcore Voltege на +0.1 (у діапазоні 0.1-0.3) або збільште напругу у відсотках або вкажіть необхідний вольтаж вручну.
2
Встановіть більш потужний кулер на процесор. Будьте готові, що підвищення напруги веде до зміни теплоемкостних характеристик самого процесора. Якщо ви не забезпечите достатнє охолодження, ризикуєте вивести процесор з ладу через перегрів. Також варто відзначити, що процесор зовсім може прийти в непридатність і доведеться купувати новий.
3
Якщо в налаштуваннях BIOS підвищення напруги недоступно, скористайтеся програмами CrystalCPUID, AI Booster, EasyTune6 та іншими. Уважно читайте інструкції з даними програмами, так як невірно виставлені параметри можуть привести до поломки комп'ютера. Знайти всі подібне програмне забезпечення можна на спеціальних порталах софта.
4
Здійснюючи операції по розгону процесора, не забувайте, що тим самим ви зменшуєте термін служби запчастин і ризикуєте втратити гарантії. Виробником передбачена робота комплектуючих в певному режимі і з певними параметрами, тому вихід за межі цих рекомендацій ви робите на свій страх і ризик. Якщо ви нічого не розумієте в підвищенні напруги, проконсультуйтеся в спеціалізованих сервісах, які займаються роботою з комп'ютерами.