Як вибрати спортивне харчування.

Спортивне харчування для атлета - це різного роду продукти, що використовуються спортсменом для зростання обсягу м'язів, поліпшення спортивних показників і загального стану здоров'я. Однак далеко не кожна людина здатна правильно розібратися в назвах і зрозуміти, яке саме спортивне харчування підходить йому. Ідеальний варіант при виборі спортивного харчування - керуватися порадами тренера або більш досвідченого одного, проте якщо у вас немає такої можливості, то ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Протеїнові порошки - це так звана основа атлетики. Цей продукт необхідний кожному, хто хоче збільшити м'язову масу. Найкраще приймати протеїнові порошки відразу після завершення тренування або після пробудження, щоб допомогти організму заповнити недолік білка. • Сироватковий протеїн - найбільш популярний вид білкового харчування, він ідеально підходить для відновлення сил після складної тренування. • Соєвий протеїн - відмінно підходить для вегетаріанців, так як він повністю замінює м'ясні продукти. • Казеїновий протеїн - також сприяє відновленню, його рекомендується приймати перед сном (перешкоджає руйнуванню м'язових тканин уві сні).
2
Амінокислоти використовуються для збільшення об'єму м'язів і протистоять їх руйнування. Вживати їх бажано в певний час. Приймаючи їх після тренування, ви уникнете руйнування м'язових тканин (воно відбувається через те, що організм використовує м'язи для вироблення енергії).
3
Глютамін приймається для того, щоб відновити запаси амінокислот, які виснажуються під час тренувань. Недолік глютамина у вашому організмі може привести до ослаблення імунітету. Також дана амінокислота сприяє швидкому відновленню і поліпшенню самопочуття.
4
Поліненасичені жирні кислоти - допоможуть вам позбавитися від зайвого жиру в організмі, в той же час вони корисні для функції мозку і нервової системи, сприяють більш легкому відтоку жовчі.
5
Замінники харчування, що містять в собі всі важливі поживні речовини, допомагають у тому випадку, якщо ви не можете нормально поїсти. Вони бувають двох видів: суміші для розведення у воді або протеїнові батончики.
6
Креатин - це органічна кислота, яка постачає м'язи енергією. Вона позитивно впливає на силу і масу і м'язів, виробляє енергію, покращує роботу мозку і перешкоджає втоми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5gub_5YT7oo