Як підключити два роутера. Як увійти в роутер віддалено.

Створення та налагодження власної бездротової мережі - вельми творчий процес. Багато чого залежить саме від ваших потреб і бажань. Коли мова йде про створення бездротової точки доступу з великою зоною покриття, прийнято використовувати декілька Wi-Fi маршрутизаторів.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Якщо ви вирішили створити бездротову мережу, використовуючи кілька роутерів, то рекомендують купувати пристрої однакових моделей. Це забезпечить їх стабільну спільну роботу.
2
Перше, що вам потрібно зробити після покупки, це визначити місця, в яких перебуватимуть Wi-Fi роутери. Вивчіть інструкцію до пристроїв і переконайтеся, що сигнал буде стабільним у всіх необхідних точках.
3
Зайдіть на офіційний сайт виробника вашого Wi-Fi маршрутизатора і скачайте останню версію прошивки. Обладнання більшості провайдерів нестабільно працює зі старими версіями програмного забезпечення маршрутизаторів.
4
Підключіть роутер до комп'ютера через порт LAN, використовуючи для цієї мети мережевий кабель. Відкрийте браузер і введіть http://192.168.1.1. Числа можуть бути іншими, в залежності від моделі вашого роутера .
5
Оновіть програмне забезпечення пристрою, відкривши необхідне меню і вказавши шлях до раніше скачав файлу.
6
Повторіть операції, описані в двох попередніх кроках, для другого роутера .
7
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор, до якого буде підключений кабель провайдера. Для цього з'єднання використовуйте порт WAN або Internet. Налаштуйте підключення до інтернету, змінюючи параметри в меню Internet Setup. Які саме значення потрібно задавати в кожному конкретному полі, ви можете уточнити на офіційному форумі вашого провайдера.
8
З'єднайте обидва Wi-Fi маршрутизатора за допомогою мережного кабелю таким чином, щоб один кінець був підключений до порту WAN (Internet) другого пристрою, а інший - до порту LAN першого.
9
Відкрийте меню налаштувань будь-якого пристрою. Перейдіть до меню Wireless Setup або «Налаштування бездротової мережі». Задайте ім'я і пароль для вашої майбутньої точки доступу, а також типи радіосигналу і шифрування даних.
10
Повторіть аналогічні операції для іншого маршрутизатора. Перезавантажте обидва пристрої і насолоджуйтеся якісним бездротовим інтернетом.
Локальні мережі стали невід'ємною частиною життя сучасних молодих людей. І це стосується не тільки звичних дротових мереж, а й технології бездротової передачі даних Wi-Fi. Єдина очевидна проблема даного виду з'єднання - обмежена зона покриття. Найчастіше просто неможливо встановити роутер так, щоб доступ до точки Wi-Fi був можливий для всіх комп'ютерів або ноутбуків. У такому випадку прийнято створювати мережу з роутерів для збільшення зони покриття.
Вам знадобиться
  • 2 роутера
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Хочеться відразу відзначити, що з'єднувати можна не тільки роутери, що використовують бездротову передачу даних, але і провідні пристрої і світчі. Другий момент: для забезпечення кращої якості зв'язку краще використовувати дротове з'єднання пристроїв. Встановіть роутери таким чином, щоб забезпечити максимальну зону покриття. З'єднайте роутери мережевим кабелем таким чином: один кінець кабелю підключіть до порту Internet або WAN першого роутера , а другий - до вільного порту LAN другого роутера .
2
Другий роутер підключіть до кабелю з'єднання з інтернетом через порт WAN або Internet. В даному випадку вам необхідно налаштувати доступ до мережі інтернет або локальним ресурсам на головному роутере. Відкрийте його налаштування і знайдіть пункт «Internet setup». Виберіть потрібні параметри в залежності від фірми виробника роутера та вимог вашого провайдера.
3
Відкрийте настройки вторинного роутера . В налаштуваннях локального з'єднання вкажіть статичний або динамічний IP-адресу. Створіть бездротову точку доступу Wi-Fi та дозвольте комп'ютерам майбутньої локальної мережі доступ до інтернету, пропонують переважно роутером.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_dTDRdSO3RY