Як налаштувати інтернет по бездротовій мережі.

Широке поширення ноутбуків призвело до того, що провідні локальні мережі поступово зникають. На зміну їм приходять більш зручні бездротові мережі . Мінус в тому, що багато провайдерів досі налаштовують безкоштовно тільки кабельне підключення.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення власної бездротової мережі з підключенням до інтернету вам буде потрібно Wi-Fi маршрутизатор. Це пристрій поєднує в собі функції мережевого концентратора і Wi-Fi передавача.
2
При виборі Wi-Fi маршрутизатора слід врахувати наступні параметри: діапазон розповсюдження сигналу і максимальна кількість підключаються. Придбайте відповідний вам маршрутизатор.
3
Оберіть місце для установки пристрою. Ні в якому разі не ховайте його в шафу або інше важкодоступне місце. Це ускладнить підключення Wi-Fi маршрутизатора до мережі змінного струму і знизить рівень сигналу.
4
Підключіть кабель провайдера до порту Internet маршрутизатора. З'єднайте це пристрій з ноутбуком через порт LAN. Це потрібно для налаштування маршрутизатора.
5
Вивчіть інструкцію до пристрою. Знайдіть його IP-адресу. Введіть його в адресний рядок браузера, щоб відкрити меню налаштувань.
6
Перейдіть до пункту «Налаштування мережі » або Internet Setup Wizard. Вкажіть протокол передачі даних, точку доступу провайдера, ваш логін і пароль для доступу в інтернет.
7
Відкрийте настройки бездротового мережі Wi-Fi або Wireless Setup Wizard. Вкажіть ім'я майбутньої бездротової точки доступу, пароль для підключення до неї, вид радіосигналу і тип шифрування даних. Наприклад: HOME_Wi-Fi, 12345670, 802.11g, WPA2-PSK. Останні два параметри слід підбирати під характеристики ваших ноутбуків.
8
Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Якщо останню операцію не можна провести програмним методом, то вимкніть живлення від пристрою на півхвилини.
9
Увімкніть ноутбук. Активуйте пошук бездротових мереж і підключіться до створеної вами точці доступу. Перевірте наявність з'єднання з інтернетом.