Як назвати плем'я.

Як назвеш корабель, так він і попливе. Тому назва племені відіграє дуже важливу роль в житті членів, що вступили в нього. Плем'я - це обмежена кількість людей, об'єднаних спільною ідеєю, ключовий фактор - це причина, мета їх об'єднання. Кожна група таких людей повинна бути об'єднана загальною назвою. Необхідні так само девіз і прапор. Отже, що необхідно знати, перш ніж вибрати назву племені.
Інструкція
1
Визначте причину, по якій обмежена кількість людей вирішило зібратися разом. Це може бути ігрова мета, виконання конкретної місії, створення нових умов мирного життя, відхід з колишнього місця проживання, початковим може бути і зміна умов життя на старому місці та ін.
2
Попросіть кожного потенційного члена племені назвати заходи, що вживаються при втіленні ідеї, або способи втілення ідеї: споруда нового житла, поневолення сусідніх племен войовничим шляхом і проч.В залежно від результатів попереднього пункту, порадившись з членами племені, покажіть «герб », прапор, орнамент прапора - індивідуальне позначення, що відрізняє ваше плем'я від інших.
3
Пам'ятайте: прапор повинен максимально точно виражати загальний настрій по відношенню до інших племен, відповідати ідеї і прагненням племені. Використовуйте при цьому забарвлення, максимально точно сприйняту людським оком. Дайте зрозуміти, чого потрібно боятися, остерігатися, або ж плем'я повинно бути доброзичливим і абсолютно безстрашним, а, може бути, благородним.
4
Дуже ретельно продумайте скорочена назва племені. Швидше за все, сусідні племена і жителі інших утворень будуть називати вас саме за скороченим назвою. Але воно ні в якому разі не повинно псувати основне.
5
Будьте впевнені - по всьому світу знайдуться бажаючі вступити у ваше плем'я. З цього можна зробити висновок, що назва племені і його зображення на прапорі повинно відлякувати ворогів або налаштовувати агресивно проти них, але при цьому кожен «бездомний» або який-небудь інший чоловік, що розчарувався у своєму власному племені, повинен хотіти вступити саме в ваше, побачивши його герб, прапор, почувши назву.
6
Назва повинна диктувати певні норми поведінки в племені. Звичайно, це можливо в першу чергу при обліку рангів або ж статусного положення деяких членів племені. Визначте їх.