Як зробити арку з повітряних куль.

Арка з повітряних кульок - прекрасна прикраса для будь-якого свята. Але перед тим, як починати її робити, необхідно засвоїти деякі правила та особливості роботи з кулями. Повітряні кулі заповнюють гелієм або повітрям. І щоб вам визначитися, який тип ви хочете, необхідно дати собі відповіді на деякі питання.
Вам знадобиться
  • кулі, волосінь, балон з гелієм або ручний насос
Інструкція
1
Дайте відповідь собі на який період часу ви розраховуєте поставити декорацію? Де ви хочете розмістити арку : на вулиці або в приміщенні? Скільки людей будуватимуть дану арку ? Скільки грошей хочете витратити на це, а також часу?
2
«Нитка перлів» - це арка з кульок, наповнені гелієм, є найпростішим рішенням і займає небагато часу. Вам не потрібна буде конструкція, яка кріпиться, так як кулі знаходяться в плаваючому стані. Їх просто прикріплюють до волосіні. Подібна конструкція підходить для тих арок, які зроблені з сегментів 5-6 куль.
3
Ще одним з найпростіших варіантів арок з повітряних куль є «лінкалунная арка». Вона робиться з повітряних куль, які пов'язують кінцями. Все, що вам буде потрібно для такої арки - це зв'язані за кінці кулі після заповнення їх гелієм. Виділяють велику кількість моделей подібних арок. Ви отримаєте відмінний результат, якщо з'єднаєте 4 кластера по 5 кульок з трьох кольорів. Основним недоліком куль, які наповнені гелієм. Є те, що вони триматися в надутому стані від 12 до 24 годин, при цьому ціна на гелій досить висока.
4
Найкращим рішенням з такої ситуації буде застосування арок з кульок, заповнених гелієм, для свят, які тривають або всього один день, або вечір і який відбудеться на свіжому повітрі. І якщо ж вирішили зробити свято, яке буде йти більше, ніж один день, то для декорації краще використовувати кулі, наповнені повітрям. Для таких арок необхідні наступні компоненти: 1) рамка, яка зроблена з твердих матеріалів; 2) кріплення арки, які міцні в обох кінцях.
5
Не забудьте подумати про те, як наповнити кулі. Якщо підрахувати, то 6 куль припадає на дюйм. І буде потрібно велике терпіння і зусиль, щоб їх накачати. Можете застосувати ручний насос, але це праця не з легких. Кращим способом їх надування буде електричний насос для наповнення куль. Якщо його у вас немає, то візьміть напрокат. Арки з кульок, які наповнені повітрям. Вимагає не тільки часу і терпіння, а й деяких зусиль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cHS99nhGPlA