Як привітати вчительку з днем ??народження.

У вашого вчителя скоро день народження , а ви не знаєте, як його привітати? Хочеться, щоб це був не банальний подарунок, а щось незвичайне, що запам'ятовується? Познайомтеся з наступними рекомендаціями.
Інструкція
1
Учитель буде радий отримати не від вас не матеріальний подарунок (як багато хто думає), а щось зроблене вашими руками або виконане вами (пісня). Хоча отримати квіти, звичайно, приємно будь-якому учітелю.А найбільше його порадує сюрприз, підготовлений вами. Для цього все необхідно добре продумати. Зробіть цей день для вашого вчителя незабутнім, нехай він буде приємно здивований.
2
Заздалегідь потрібно купити кулі, оформити плакат. Хоча можна написати побажання і на дошці, але майте на увазі, що з дошки потім все зітруть. У цьому випадку зніміть все на фотоапарат або на відеокамеру. Фотографії або зняті на відео фрагменти можна буде подарувати вчителю, та й у вас (якщо захочете) залишиться пам'ять про цей день. А педагог через якийсь час зможе, згадуючи вас, розповідати іншим учням про своє чудовому класі.
3
Якщо ви вирішили все-таки оформити плакат, то він повинен бути яскравим, барвистим. Заздалегідь підготуйте свої дитячі фотографії. Бажано, щоб це були знімки на яких ви ще зовсім нетямущий. Наприклад, тільки прийшли в перший клас. Вчителю приємно буде згадати, якими ви були, і порадіти тому, як виросли. До речі, це буде приводом згадати щось приємне або смішне зі шкільної жізні.Наклейте ваші зображення і напишіть під ними свої побажання або приємні слова для вашого вчителя. Придумайте слова до пісні, яку ви виконаєте. Можна "переробити" пісню, яка вам подобається. Приготуйте музичний супровід. Потренуйтеся виконувати пісню вместе.Купіте квіти.
4
Прийти в клас зранку треба раніше вчителі, щоб підготувати сюрпріз.Украсьте клас кулями, прикріпіть до дошки плакат з вашими побажаннями. Попросіть кого-небудь, щоб вас попередили про те, що вчитель прийшов, щоб встигнути все підготувати і стояти біля дошки в очікуванні іменінніка.Когда педагог увійде в клас, кричите хором: "Вітаємо". Виконаєте пісню, подаруйте цвети.Поверьте, це буде незабутній день народження для вашого вчителя.
Дарувати радість так само приємно, як і отримувати її. Підносити ж хвилини щастя тим, хто особливо нам доріг, подвійно приємно. Учитель (він же другий тато чи мама) - мабуть, особлива людина для тих, хто вже пройшов або кому ще тільки належить пройти через шкільні роки. Не важливо, вчіться ви ще або вже давно покинули стіни рідної школи, зробити подарунок людині, який був з вами все ваше дитинство, хочеться якомога приємніше.
Інструкція
1
В професійний чи свято ви вирішили зробити подарунок вашому викладачеві або просто по якомусь іншому приводу, завжди є кілька "золотих" подарунків, які, можливо, не так оригінальні, але перевірені часом і завжди вважалися "класикою". Першою в списку класичних подарунків варто яскрава, мила і добра вітальна листівка. Дизайнери і художники зробили з листівок не просто картонну папір з квітами і стрічками, а справжній витвір мистецтва. З допомогу неї висловіть всі ті почуття та емоції, які дійсно хотіли б передати.
2
Зрозуміло, класикою є і квіти. Подарунок вашому вчителеві може не просто красиво виглядати, але і прекрасно пахнути. Якщо ваш педагог - жінка, невже вона буде розчарована тим, що ви піднесете їй букет квітів? Дізнайтеся, які її улюблені, і купіть саме їх. Якщо такої можливості не передбачається - купуйте троянди, до них мало, хто байдужий.
3
Якщо ви з однокласниками хочете подарувати вашому вчителеві щось більш масштабне, влаштуйте святковий концерт на її честь. Чи багато людей удостоюються такої честі? Зберіть якомога більше людей, розподілити хто, що може показати і нагадайте своєму педагогу, як він вам доріг.
4
Не так насправді важливий сам подарунок, як важливий сам процес його "дарування". Подумайте, що хотіли б сказати вашому педагогу, підготуйте маленькі приємні дрібниці - конфетті, стрічки, хлопавки. Ці дрібниці завжди прикрашали свято в усі часи. Зробіть стінгазету, невеликий плакат або щось, що може зачепити саме вашого вчителя. Покажіть, що ви не просто хочете "задобрити" його або попросити за щось пробачення, даруєте так, як ніби це вам дарують, а не ви. Подарунок передає частинку вас. Так нехай ваш подарунок буде від самого серця, тоді він зможе показати людині, наскільки ви йому дороги.