Як склеїти конус. Як написати заяву на зміну прізвища.

Створення конуса може виявитися нелегким завданням. Однак, якщо її необхідно виконати, можна набратися терпіння, придбати всі матеріали і слідувати чітким планом. Плануйте, клейте і вирізуйте - це все, що буде потрібно робити.
Вам знадобиться
  • папір, циркуль, лінійка, олівець, ножиці, клей для паперу
Інструкція
1
Визначте розміри вашого майбутнього конуса , а також подумайте про його колірному оформленні. Запишіть цифри на листочку, щоб не заплутатися в процесі роботи.
2
Підготуйте необхідні матеріали: два аркуші нещільної паперу відповідних розмірів, клей, олівець, лінійку, циркуль і ножиці. Складіть їх акуратно на столі, щоб було зручно брати їх в міру необхідності. Застеліть стіл, на якому будете працювати, щоб не зіпсувати його в процесі створення конуса .
3
Візьміть перший аркуш паперу - і розкладіть його на столі. Щоб він не скочувався, закріпіть його підсобними предметами. Якщо стіл призначений тільки для роботи, закріпіть лист за допомогою кнопок.
4
Тепер візьміть олівець, лінійку - і намалюйте акуратний трикутник. Щоб конус вийшов вдалим, бічні сторони у трикутника робіть однаковими. Обов'язково перевірте малюнок на правильність і на відповідність його розмірів бажаним. Вирізуйте трикутник, намагаючись не пошкодити краю.
5
Вирізаний трикутник з'єднайте двома бічними сторонами. Після примірки склейте дві протилежні сторони фігури. Отриману форму відставте в сторону і починайте робити низ конуса . Для цього візьміть другий аркуш паперу, розкладіть його на столі і добре закріпіть.
6
За допомогою циркуля малюєте коло, яке буде підходити по діаметру. Щоб не помилитися, виміряєте діаметр порожнього простору вийшла фігурки. Перевірте діаметр вашого малюнка на точність.
7
Тепер вирізайте вийшов коло і приміряйте його до вашого майбутнього конусу. Якщо він підходить в якості низу, то можете переходити на наступний етап. Якщо ви трохи промахнулися, повторіть вимірювання ще раз.
8
Після створення відповідного низу для конуса , приміряйте його. Якщо все збігається, з допомогою клею закріпіть останню деталь. Тееперь розгляньте результат, повинен вийти той самий конус, який ви планували створити.