Як подивитися фото по скайпу. Як зробити фото в скайпі і перемістити.

Skype, завдяки своїм широким можливостям, швидко набрав величезну популярність серед користувачів інтернету. Адже цей клієнт не тільки дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, а й дивитися фотографії , здійснювати голосовий та відеозв'язок. В цілому, Skype досить проста програма, але в ній стільки функцій, що розібратися з ними з першого разу буває не просто. Зокрема, це стосується перегляду фото. Що потрібно знати, щоб швидко зорієнтуватися в цьому питанні?
Вам знадобиться
  • програма skype, контакт співрозмовника, підключення до інтернету
Інструкція
1
# Через Skype можна просто обмінюватися фотографіями, як це робиться через електронну пошту або ICQ. Після запуску програми у вас відкриється діалогове вікно. Клацніть в ньому на вкладку «Поділитися» і виберіть наступний крок «Відправити файл». Тепер ви зможете вибрати будь-яку зберігається у вас на комп'ютері фотографію і переслати співрозмовникові. Якщо ж файлом хочуть поділитися з вами, то в тому ж вікні, де відбувається переписка, з'явиться повідомлення про пересилання. Натисніть «Прийняти», виберіть папку, куди зберегтися фото, і чекайте, поки воно завантажиться. Після завершення завантаження статус файлу зміниться з відправляється на прийнятий, і все в тому ж діалоговому вікні ви зможете натиснути «Відкрити файл».
2
Якщо у вас є відеокамера, ми можете робити свої фотографії , не відходячи від комп'ютера. Для цього відкрийте «Мій комп'ютер» і активізуйте веб-камеру. Зліва в меню вам будуть запропоновані різні операції, в тому числі «Зробити фото». Дивіться в камеру і клікніть на цю опцію. Фото автоматично буде збережено тут же в папку, після чого ви зможете переглянути зроблені фотографії , перемістити їх в іншу папку або відправити комусь із своїх друзів описаним вище способом.
3
Фотографії в Skype знаходяться і в вигляді аватарок, які кожен користувач встановлює (чи ні) за своїм розсудом. Зазвичай в діалоговому вікні панель, на якій міститься інформація про вашого співбесідника і його фотографія, знаходиться в стислому варіанті, щоб зручніше було читати текстові повідомлення. Якщо ви захочете розглянути фото побільше, просто наведіть на нього курсор миші і клацніть по з'явився значку лупи зі знаком «+». Потім таким же чином можна буде згорнути інформаційну панель до звичного вигляду.
4
Не плутайте фотографії в Skype з програмою «Фотоскайп». У другому випадку мова йде про окремий графічному редакторі і, хоча назва співзвучна, пишеться воно по-іншому - Fotoscape.