Як займатися важкою атлетикою.

Важка атлетика є силовим видом спорту. А в основі цього спорту лежить виконання вправ, які полягають в піднятті важких предметів. Нас сьогоднішній день змагання з важкої атлетики складаються з двох таких вправ: з ривка і поштовху.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися важкою атлетикою , тоді не починайте відразу ж освоювати роботу зі штангою і не навантажуйте свій організм, який до цього не звик. Це помилка багатьох новачків. Для початку найкраще зверніться до досвідченого тренеру, він підкаже вам, з чого слід починати, як потрібно займатися, щоб не завдати шкоди організму. Перш за все вам порадять зосередитися тільки на загальному фізичному розвитку (протягом перших двох або трьох місяців). Ви повинні будете чергувати різні вправи на тренажерах, з гантелями і штангою (легкої). Ця час призначається для дослідження можливостей власного організму, зміцнення м'язів, зв'язок, нарощування сил. Тільки після цього рекомендується приступати до основних тренувань. І, як вже було сказано, тільки під керівництвом тренера.
2
До речі, вправ для розвитку фізичної сили існує безліч. Вони можуть виконуватися за допомогою гантелей, штанги, круглих тягарів, а також тягових снарядів. Подібні вправи добре зарекомендували себе, тому ними користуються не тільки у важкій атлетиці, але і в інших видах спорту. Важка атлетика - це чудова нагода не лише для розвитку максимальної сили, а й для розвитку сили швидкісний (це досягається завдяки виконанню вправ з високим руховим темпом).
3
Спортсмен-важкоатлет не повинен забувати про правильне харчування, у нього повинна з'явитися нова, відмінна від колишньої, дієта. По-перше, складатися вона повинна як з білків, так і з вуглеводів. З білків рекомендується вживати яйця, рибу, м'ясо. М'ясо має бути переважно курячим, оскільки засвоюється воно легше інших, а енергії в організм приносить необхідну кількість. Кількість споживаних яєць обмежуйте, не вживайте більше трьох на добу. Також ви не повинні забувати про кисломолочні продукти з високим вмістом жиру: наприклад, про сир, кефір, ряжанку, молоко. Не менш важливими є і вуглеводи, так що сміливо вживайте макаронні вироби, картопля, білий хліб.