Як накачати руки. Як правильно накачати м'язи рук.

Думки про фізичну підготовку відвідують кожного з нас. Особливо це стосується чоловічого населення, яке хоче обзавестися красивими і сильними руками.

Безумовно, накачати тільки руки у вас не вийде, але в цьому то і вся сіль. Метод, описаний нижче, розрахований на роботу в домашніх умовах. Все що Вам знадобитися це турнік і годину часу кожен день. Якщо у Вас є куди більше часу, тим краще для Вас.Ітак, щоб накачати м'язи рук потрібно досить виконати ряд вправ на турніку і на підлозі. Для того щоб ускладнити тренування Ви будете використовувати дуже простий метод. Треба взяти рюкзак і покласти в нього книгу, бажано щоб це енциклопедичне видання, їх роблять великими і важкими. В процесі тренувань Ви буде додавати книги в рюкзак. Рюкзак Ви будете надягати і разом з ним виконувати упражненія.Упражненія, щоб накачати руки на турніку. Візьміться за перекладину хватом «на себе», при цьому руки повинні бути на ширині плечей. Підтягуватися потрібно повільно і розмірено. Так м'язи отримують найбільше навантаження. Крім того, рюкзак з книгами повинен бути одягнений навпаки, тобто перебувати на грудях. Це значно ускладнює задачу.Второй підхід - міняйте хват і перекидаєте рюкзак за спину. Візьміться за перекладину зверху всієї п'ятірнею. При підтягуванні турнік «закладайте» за голову. Підтягуйтеся поступово, вниз вдих - вгору видох.Третій підхід, візьміться за турнік руками «на себе». У цьому положенні підтягуватися зручно, тому підтягуйтеся в швидкому темпі. Рюкзак з книгами залишається за спіной.Далее переходите до віджимань. Не забуваємо про рюкзаку і додаткових навантаженнях. Руки знаходяться на ширині плечей, ноги разом, корпус прямий. У такому положенні починайте отжіматься.Все вправи рекомендують виконувати непарна кількість разів. Перед початком підходу, відразу вирішите, скільки вправ буде зроблено, це дозволить Вам розрахувати сили. Заняття повинні проводитися регулярно, тільки так Ви зможете накачати руки швидко. Займайтеся, займайтеся і успіху Вам.

Жінки і чоловіки, коригувальні своє тіло за допомогою фітнесу, приділяють велику увагу накачиванию м'язів рук. Регулярні тренування, що включають вправи на руки , надають їм красиву рельєфність і додаткову силу. Накачати руки в домашніх умовах можна за допомогою спеціального комплексу вправ.
Інструкція
1
Ляжте на живіт, руки зігніть в ліктях, притисніть їх до боками, долоні поставте під плечі, упріться носочками в підлогу. На вдиху підніміться над підлогою, витягнувши все тіло в пряму лінію. Утримуйте положення 1 хвилину. З видихом опуститеся на підлогу.
2
Сядьте на підлогу, обіпріться за спиною на руки . На вдиху підніміть тіло вгору, напружте сідниці, підборіддя притисніть до основи шиї. Зафіксуйте позу планки на 1 хвилину. З видихом сядьте, потім ляжте і розслабтеся.
3
Сядьте на праве стегно, ноги трохи зігніть в колінах. Повторіть позу «планки». Тільки тепер спирайтеся на ступні і праву руку, ліву покладіть на пояс або трохи дотримуйтеся за підлогу, якщо вам складно утримати рівновагу. Стійте так 10-15 секунд, потім поверніться в попереднє положення. Повторіть вправу на ліву руку.
4
Встаньте прямо, ноги розведіть якомога ширше. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз і поставте долоні перед собою. Перенесіть вагу тіла на руки . З видихом зігніть руки в ліктях і наблизьте груди до підлоги, на вдиху випрямити руки . Зробіть 10-20 віджимань. Потім зведіть ноги разом і з вдихом підніміть корпус вгору.
5
Сядьте, руки заведіть за спину і упріться ними в підлогу. На вдиху встаньте в позу «планки». З видихом зігніть руки в ліктях, на вдиху випрямити. Зробіть не менше 10 віджимань. Потім сядьте, руки схрестіть на грудях, долоні покладіть на плечі, округлятимете спину, тягніть лікті вперед 10-15 секунд. Ляжте на підлогу і розслабтеся.
6
Для виконання наступних вправ вам знадобляться гантелі вагою не менше 1 кг. Встаньте прямо, руки з гантелями опустіть вздовж тіла. На вдиху підніміть руки в сторони і тримайте їх паралельно підлозі не менше 15 секунд. З видихом опустіть руки вниз. З наступним вдихом знову підніміть руки , але розгорніть їх долонями вгору. Утримуйте руки 15 секунд, потім з видихом прийміть початкове положення і розслабтеся.