Як вибрати кольоровий лазерний принтер. Як зробити їстівну фотографію на торті.

Після того як ви вирішили, що вам необхідний саме лазерний принтер , потрібно буде визначитися з конкретною його моделлю (наприклад, вибрати економну або з високою продуктивністю і мережевими можливостями). Ви повинні зрозуміти, які саме параметри є для вас важливими і головними, щоб не переплатити за непотрібні опції, але в той же час і не залишитися без тих функцій, які дійсно необхідні або можуть знадобитися через деякий час.
Інструкція
1
Якщо для вас пріоритетною є швидкість друку, тоді варто відразу відкинути принтер и найнижчої цінової категорії, орієнтуйтеся на середню. Такі принтер и будуть друкувати приблизно 26 і більше сторінок на хвилину, на відміну від дешевих лазерних принтер ов, що друкують максимум 17 сторінок за хвилину; а на роздруківку одного кольорового знімка у них піде і зовсім кілька хвилин.
2
При виборі кольорового лазерного принтер а важливо перевірити його друк на місці. Також варто прочитати специфікацію і подивитися, як буде вести себе принтер при включенні. Перевірте його друк на різних режимах (наприклад, на друку текстових сторінок і графіки з фотографією). Справа в тому, що один і той же принтер в різних режимах може показувати не однаково добрі результати.
3
Обов'язково перевірте, яким дозволом володіє обрана вами модель техніки. Дозвіл позначається в dpi (тобто числом точок на дюйм). І чим більше воно буде, тим вище виявиться якість зображення. Для більшості видів друку підійде стандартний дозвіл 600х600, але для друку фотографій відповідним воно не буде.
4
При виборі пристрою не забудьте звернути увагу на підтримувані їм операційні системи. Наприклад, якщо ви звикли працювати з ОС Windows, тоді вам підійдуть, напевно, практично всі принтер и, а от якщо ви хочете друкувати з Linux або MAC, то з вибором можуть виникнути проблеми (з MAC працюють переважно принтер и марки HP).
Зверніть увагу
При виборі техніки важливу роль відіграє і фірма-виробник (краще купити річ трохи дорожче, але зате якісніше, ніж заплатити дешевше за сумнівну марку).
Корисна порада
При покупці кольорового принтера варто вибирати такий, в якому були б окремі картриджі для кожного кольору, оскільки набагато дешевше замінити тільки один з них, ніж всю касету.